S príchodom leta sa mnohí z nás budú snažiť tráviť viac času v záhradách, aby čo najlepšie využili slnko a horúce počasie. Nie je preto nič lepšie, ako si zaobstarať záhradnú hojdačku a vytvoriť si zábavný, pohodlný a nádherný priestor, v ktorom radi trávite čas. Či už chcete pestovať kvety alebo radšej zdobíte záhradu rozprávkovými svetlami a vonkajšími vázami, je dôležité vytvoriť si záhradnú oázu, v ktorej sa budete cítiť dobre a pohodlne.

Záhradné hojdačky si zamilujete

Pridanie nábytku je kľúčovým aspektom pre vytvorenie príjemnej záhrady, bez ohľadu na veľkosť vášho priestoru! Zatiaľ čo medzi tradične obľúbený nábytok patria najmä ratanové súpravy a stoly so slnečníkmi, keď objavíte záhradné hojdačky a ich čaro, nebudete sa ich chcieť vzdať. Pridanie hojdacieho kresla alebo hojdačky do vašej záhrady ponúka tiež skvelý spôsob, ako si vy a vaša rodina môžete oddýchnuť a odpočinúť pri pohári vína alebo šálke čaju. Väčšina z nich je vyrobená z dreva a kovu, no môžete ich vždy oživiť vankúšmi a prehozmi. Zmerajte si svoju záhradu aby ste vedeli, koľko miesta máte, a vyberte si jednu z možností – je to jednoduché!

Ratanové hojdacie vajíčko

Toto hojdacie kreslo je ideálne, keď potrebujete chvíľu osamote. Poskytne vám toľko potrebného času na relaxáciu, koľko len budete potrebovať. Má elegantný a štýlový ratanový rám, ktorý tomuto závesnému kreslu aj vašej záhrade dodá textúrový, no moderný vzhľad. Poťahy na vankúše sú praktické, a pri správnej starostlivosti vydržia celé roky.

Klasická hojdačka

Klasické kovové hojdačky poznáme (a milujeme) už desaťročia. Ide o ideálne riešenie do rodinnej záhrady, pretože sa v ňom môžu usadiť až tri osoby. Táto hojdačka je dostupná v množstve štýlových, trendových farieb, väčšinou ju zoženiete za priaznivú cenu. Jej kovové zloženie ponúka industriálny, elegantný, no ľahko udržiavateľný vzhľad.

Drevená hojdačka pre dvoch

Toto drevené hojdacie kreslo bude vyzerať nadčasovo a štýlovo v každom záhradnom priestore. Vyznačuje sa dizajnom lavice, do ktorej sa zmestia dvaja ľudia a môžete ju pokojne vylepšiť štýlovými vankúšmi a prehozmi, ale ju nechať tak, ako je. Nakoľko je vyrobená z dreva, je rozhodne udržateľnejšou voľbou vhodnou pre každého, kto miluje prírodu.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je