Každý to máme radi inak, o tom niet pochýb. Všetci si však sex užívame s istou dávkou vášne, ktorá môže byť príčinou rôznych nehôd. Tie vám hrozia všade, aj pri sexuálnych radovánkach. Najmä, ak obľubujete polohu „na koníčka“, pri ktorej na vás partnerka jazdí a dosadá na penis. Táto poloha býva označovaná za najnebezpečnejšiu. Prečo?

Stačí jeden nesprávny pohyb a…

… nehoda je na svete! Najväčší problém je totiž v tom, že partnerka nasadá na penis celou svojou váhou a pri akomkoľvek pošmyknutí, zmene rytmu či sily prirážania, môže partnerovi spôsobiť nevídané problémy. Konkrétne, fraktúru penisu. Ide o pretrhnutie väzivového tkaniva na povrchu toporivých teliesok a vyvrhnutie tkaniva a krvi mimo kavenózne telesá. Rozmenené na drobné – tento milostný úraz sprevádza prasknutie a obrovská bolesť, ktorú „zlomený penis“ spôsobuje. Mužské prirodzenie zvykne poriadne opuchnúť , a ak sa situácia nerieši ihneď, môže prísť k trvalému poškodeniu a následkom na celý život. Poriadne nepríjemná záležitosť, ktorá zmení pikantné hry v posteli doslova na boj o život.  V pozícii, kde je žena na vrchu, sa obvykle zraní až 50% párov, píše istá brazílska štúdia.

Ktoré polohy by ste mali zo svojho repertoára vynechať?

Všetky tie, ktoré neviete kontrolovať a hrozí vám pri nich zranenie. Možno by ste to neboli povedali, no maximálne nebezpečná je aj obľúbená poloha zozadu, pri tej sa zraní až 29% mužov. Britskí odborníci ju dokonca považujú za najrizikovejšia z hľadiska fraktúry penisu. Najčastejším problémom  pri zlomeninách penisu býva neodhadnutie a prehnanie rýchlosti  vniknutia do pošvy. Urológovia upozorňujú na každú polohu a prehnanú manipuláciu s penisom, pri ktorej hrozí jeho  neprirodzené ohnutie. Na pozore by sa preto mali mať práve vášnivejší milenci, ktorých situácia v posteli dokáže strhnúť natoľko, že sa prestávajú kontrolovať. A to býva práve kameňom úrazu.

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je