Cúvacia kamera je zariadenie, ktoré uľahčuje prístup a poskytuje perfektný výhľad vodičovi do priestoru, pomocou premietaniu obrazu na displeji s cieľom uľahčiť mu parkovanie. Obraz z kamery býva väčšinou umiestnený práve na multimediálnom displeji, ktorý slúži k zobrazovaniu funkcií ako je rádio či informácie o nastaveniach auta, ale niekedy i na samotnom LCD monitore. Pýtate sa, ako vôbec parkovacie kamery fungujú?

7-Color-TFT-LCD-Rear-view-Monitor-DVD-VCR-waterproof-Car-Backup-Camera-Car-Rear-ViewParkovacia kamera pre začiatočníkov i profesionálov

Pri zaradení spiatočky displej, resp. monitor prepne do režimu zobrazenie priestoru za vozidlom, ktorý parkovacie kamery začnú snímať. Tá okolie vozu zobrazuje pomocou špeciálnej „čočky“. Na displej sa vám následne zobrazí osa znázorňujúca šírku a dĺžku vozidla. Tento pomocník vám výrazne uľahčí parkovanie a vy bez problémov zaparkujete kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj v noci! Ak pracujete v nákladnej doprave a pravidelne šoférujete v autobuse alebo v nákladnom vozidle, určite oceníte set, ktorý sa skladá z cúvacej kamery a LCD monitora, na ktorom sa všetko potrebné ihneď zobrazí pri parkovaní. Wifi parkovacia kamera sa dá veľmi ľahko namontovať na zadnej strane vozidla a pomocou LED diód už nikdy nebudete mať problém s parkovaním. Či ste začiatočník alebo profesionálny vodič je úplne jedno, keďže takáto praktická pomoc sa hodí každému z nás.  Na výber máte dokonca i komplexný parkovací systém, ktorý vás zvukovou signalizáciou upozorní, keď nastane vo vašej dráhe prekážka. Wifi cúvacia kamera a parkovacie systémy sú odolné voči vonkajším vplyvom, takže sa nemusíte báť, že vplyvom nepriaznivého počasia budú porušené alebo dokonca zničené.

Internetový obchod Cool Mania ponúka široký sortiment parkovacích kamier, ktoré vám urýchlia parkovanie, no môžeme vás uistiť, že si ho nakoniec aj zamilujete. Prečo si neuľahčiť život aspoň takouto skvelou pomôckou, ktorá vám pomôže vyhnúť sa zbytočnej zrážke s vozidlom?

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále