Nielen pracujúci to majú občas v stravovaní ťažké. I študenti potrebujú doplniť energiu, aby mali silu plniť svoje školské povinnosti. Ak doma nie je navarené alebo internátna strava nezaplnila žalúdok dostatočne, je dobré mať v zálohe overené reštaurácie.

Rýchle občerstvenie aj na ten najväčší vlčí hlad

Študujúca mládež má taký výdaj energie, že sa vôbec nečudujme, ak by po jedle dokázala zjesť aj tanier. Obzvlášť ak jej jedlo chutí. Čo ale v prípade, že poruke nie je mama a jej zázračná vareška? Chladnička prázdna, špajza tiež, a na chlieb s maslom chuť nemáte. Zasa párky? Chvíľu vám možno chutia, no napokon vždy nastane ten moment, keď ich nebudete môcť ani vidieť. Len čo si však predstavíte šťavnatý burger so zeleninou či pizzu s bohatou dávkou syra, rozbúši sa vám srdce ako pred písomkou z matematiky.

Teplé, chrumkavé a šťavnaté jedlo by vám naozaj pomohlo lepšie sa sústrediť pri akejkoľvek činnosti. Je vedecky dokázané, že ak počas štúdia alebo vypracúvaní úloh pociťujeme hlad a myslíme na to, ako dobre sa najeme, činnosť nám ide nielen pomalšie, ale pri tom aj urobíme pár chýb. Preto ak chcete dosahovať vynikajúce výsledky v škole, základom je dobrá psychohygiena a spokojné bruško. Zadajte do vyhľadávača na webe foodpanda reštaurácie Košice a vyberte si čosi dobré z ponuky miestnych reštaurácií. Môže to byť denné menu aj á la carte, čokoľvek, na čo máte práve chuť, vám zdvihne náladu, a tak aj uľahčí náročné štúdium. Maminu sviečkovú možno v ponuke nenájdete, ale vyberiete si zo širokej ponuky reštaurácií s najrýchlejšou donáškou v Košiciach až k dverám domov.

Rýchle občerstvenie v rozumnej miere neuškodí

Vieme, aké je rýchle občerstvenie nezdravé, no ak si dáte dobrú pizzu či burger z času na čas, hneď si nekoledujete o vysokú hladinu cholesterolu ani nadváhu. Bývate na internáte v neznámom meste a nemáte skúsenosti s tamojšími stravovacími zariadeniami? Pizza v Košiciach možno chutí lepšie ako vo vašom meste, preto si vychutnajte internátny život so všetkým, čo k tomu patrí. Prejdite sa historickým centrom mesta, zažeňte vlčí hlad v okolitých reštauráciách, a ak sa vám niektorá z nich zapáči, využite donášku jedál. Na foodpande nájdete bohatú ponuku prevádzok a objednáte si donášku jedla, na aké máte práve chuť. Nemusíte nikam chodiť, a tak ušetríte čas, aby ste sa dokázali dôkladne pripraviť na skúšku alebo písomku. To platí aj v prípade, ak doma nie je navarené a zásoba párkov sa minula.

Ak na foodpande zadáte hamburger Košice, môže čerstvý a extrémne voňavý bochníček doraziť priamo k internátnemu vchodu. Dávajú v Košiciach na pizzu bohatšie obloženie a k dennému menu koláčik grátis? Viem si v Košiciach vychutnať zahraničnú alebo vegetariánsku stravu? Presvedčte sa na foodpande a potom vás už nič nedelí od dokonalého gastronomického zážitku. So spokojným žalúdkom ide všetko ľahšie, aj štúdium.

 

Facebook Comments

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú