Ak nemáte objednanú žiadnu dovolenku, nemusíte sa ničoho báť, ponuka zájazdov na tohtoročnú sezónu je bohatá. Ešte k tomu, ak si objednáte nejakú dovolenku na poslednú chvíľu (last minute), vyjde vás o mnoho lacnejšie. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kam sa určite oplatí vyraziť.

Turecko

Obľúbenou destináciou medzi slovenskými turistami je bezpochyby Turecko. Zájazdy sú cenovo prijateľné, krajina ako taká má orientálny nádych a pochutnáte si aj na netradičnej kuchyni. Letné dovolenky v Turecku patria k tým najžiadanejším. Čakajú na vás luxusné hotelové rezorty, nadštandardné služby, krištáľovo čisté more, ale aj nespočetné množstvo bazénov a ďalších atrakcií.

Španielsko

Ak vás lákajú skôr európske destinácie, zabudnite na tradičné Chorvátsko, ktoré je síce dobre dostupné automobilom, ale vyráža do neho veľa Slovákov. Skôr sa poobzerajte po zájazdu do Španielska. Piesočné pláže, pestrý nočný život, bohaté športové vyžitie. Španielsko je preslávené tiež historickými skvosty, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

Grécko

Osobité čaro má bezpochyby Grécko, ktoré je svetovo preslávené predovšetkým pre svoju bohatú históriu, ktorá po sebe zanechala veľa pamätihodností. Veľmi žiadané sú pre letné dovolenky hlavne grécke ostrovy, ako je napríklad Korfu. Aj tu na vás čakajú piesočné pláže a nádherné more, na ktorom si užijete veľa zábavy.

Ak si chcete objednať dovolenku do zahraničia na poslednú chvíľu, určite sa obráťte na cestovnú kanceláriu, ktorá vám ponúka letné dovolenky letecky, autobusom, ale pokojne aj autom. Ak prahnete po dovolenke na lodi, žiadny problém, sú v ponuke aj rôzne plavby. Stačí si teda len vybrať destináciu, ktorá je vášmu srdcu a túžbam najbližšia. Spokojní budete nielen s pestrou ponukou, ale aj cenovou politikou cestovnej kancelárie.

Facebook Comments

You may also like

Ako zorganizovať vskutku lacnú dovolenku

Zabudnite na predražené chorvátske penzióny a priváty. Zabudnite na