Anti-aging je novou vedou, ktorá sa snaží odhaliť tajomstvo večnej krásy a mladosti. Má pred sebou ešte dlhú cestu, ale mnohé kozmetické značky už dnes dokážu ponúknuť „živú vodu“ pre našu pleť. Niekoľko krokov napred je anti-aging kozmetika od francúzskej značky Vichy.

Proti starnutiu pleti nestačia len babské rady

Určite je dôležité dodržiavať zásady, ktorými eliminujeme starnutie pleti. Tie sú všeobecne známe, účinné, ale rozhodne nie dostatočné. V určitom veku, ale pri určitých situáciách aj skôr, potrebuje naša pleť omladiť a spomaliť prejavy starnutia pomocou profesionálnej kozmetiky.

Čo najviac podporuje starnutie pleti? Keď vynecháme vek a genetické vlohy, je to predovšetkým nevhodné čistenie pleti. Tvár si musíme večer vždy dokonalo odlíčiť. Problémom je aj UV žiarenie. Nemali by sme sa nadmerne vystavovať slniečku a na tvár vždy používať pleťové krémy s ochrannými faktormi. Uškodiť nám môže nevhodná kozmetika, príliš veľa make-upu, ale aj nevhodná strava či nevhodný pitný režim. Určite pleť starne rýchlejšie, pokiaľ sme fajčiarky. Nesmieme zabúdať ani na to, že pleti prospieva prekrvenie. To dosiahneme napríklad pravidelným ranným umývaním tváre studenou vodou. Starať sa musíme nielen o tvár, ale aj o krk a dekolt.

Vichy Slow Âge proti prejavom starnutiaSpomaľte starnutie - s anti-age kozmetikou to nie je nemožné

Denná starostlivosť Vichy Slow Âge je ideálnym pleťovým prostriedkom práve pre jarné a letné mesiace, kedy našu pleť ohrozuje dehydratácia a intenzívne slnečné žiarenie. Nejde o krém, ale ľahký fluid s SPF ochranným faktorom 25. Hodí sa pre ženy, u ktorých sa začínajú objavovať prvé vrásky. Pôsobí proti dehydratácii pleti, chráni ju pred starnutím spôsobeným UV, pleť regeneruje a rozjasňuje.

Vichy Idéalia pre suchú a citlivú pleť

Spomaľte starnutie - s anti-age kozmetikou to nie je nemožnéMáte pleť citlivú, suchú a musíte si podľa toho vyberať kozmetiku? Vichy Idéalia je rozjasňujúci a vyhladzujúci krém práve pre vás. Hodí sa na zrelú suchú pleť s vráskami. Účinný krém ponúka lifting, spevnenie pleti, rozjasňuje a bojuje proti starnutiu. Má unikátne zloženie obsahujúce antioxidanty z čučoriedok, prírodný adenozín, ktorý stimuluje energiu v bunkách a pôsobí proti ich únave, i skrášľujúci prostriedok z kombuchy a z čierneho čaju.

Spomaliť účinky starnutia pleti dnes nie je nemožné. Vďaka moderným technológiám v kozmetike je možné udržať pleť zdravšiu a sviežu dlhšie aj vo vyššom veku. Ak aj vás trápia prvé vrásky, nasaďte im stopku! Anti-aging kozmetika je vhodný prostriedok, ako zabrániť starnutiu pokožky tváre, krku a dekoltu – a mocná zbraň vo vašich rukách.

Facebook Comments

You may also like

To najlepšie pre váš zrak – ako vybrať dobrú očnú kliniku

Zdravie očí je neoceniteľným darom, a preto je