Biznis, úrad, práca, škola. Všade sa zídu správne preklady textov bez zbytočných chýb. Ak si s nimi neviete poradiť, neriskujte dobrý dojem. Oslovte overených prekladateľov.

Anglická škola Flagwork vám vyhotoví profesionálne preklady a ponúka tieto výhody:

  • kvalitu skúsených prekladateľov,
  • pohotovú a serióznu komunikáciu,
  • preklady presne podľa vašich predstáv,
  • cenové ponuky na mieru a zľavový program,
  • ochranu osobných údajov a diskrétnosť.

Profesionáli z Flagwork pravidelne prekladajú odborné, marketingové, ekonomické, právne, technické a iné typy prekladov.

Preklady textov potrebujete v rôznych situáciách

Nároky na prekladateľa sa líšia nielen podľa cieľového jazyka prekladu, ale aj podľa odvetvia. Preklad webovej stránky podľa SEO patrí medzi najnáročnejšie. O to viac, že súčasťou jazykovej verzie webu sú aj obchodné podmienky a iné firemné materiály ako letáky, produktové obaly, katalógy či manuály. Výsledný preklad musí byť prirodzený hlavne pre cieľové publikum a obsahovať slovnú zásobu, ktorú čitatelia ovládajú a bežne používajú. Rovnako to funguje pri firemnej prezentácii, ktorá si vyžaduje presnú terminológiu a vhodný jazykový štýl. Cudzojazyčnú literatúru v odbornom jazyku tiež najlepšie preloží prekladateľ so špeciálnym zameraním. Využijete ju pri písaní diplomovky, vedeckého príspevku či v spomínanej firemnej prezentácii. Medzi často prekladané dokumenty patria nielen odborné knihy, ale aj články a celé blogy. Úradná a obchodná komunikácia je plná výrazov, ktorým bežný človek nerozumie. Hlavne, keď sú v cudzom jazyku. Pri zmluvách a podobných dokumentoch by ste mali presne vedieť, čo podpisujete. A bez profesionálneho prekladateľa to často nejde.

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je