Obdobie tehotenstva je pre každú ženu nádherný, ale aj celkom náročný čas. Nielen, že treba reagovať na zmeny tela a hormóny, ale treba aj pripraviť mnohé detaily pred príchodom nového člena rodiny.

Pýtate sa, kedy je ten správny čas na kúpu autosedačky a kočíka počas tehotenstva?

Možno by ste naozaj chceli, aby sa položky z vášho zoznamu odškrtli. Navyše inštinkt, ktorý vám hovorí, aby ste si všetko zorganizovali pred pôrodom, sa môže naštartovať pomerne skoro.

Pred konečným výberom sa však oplatí spomaliť, rozhodnúť sa o svojom rozpočte a preskúmať všetky dostupné možnosti. Máte deväť mesiacov a nemusíte sa nikam ponáhľať, aby ste dali všetko do poriadku hneď na začiatku.

Dnes sa na trh dostali rôzne typy kočíkov a iných produktov podľa rôznych požiadaviek rodičov. Takže výskum a výber vám môže spôsobiť bolesť hlavy a stres. Neponáhľajte sa. Stačí sa pozrieť, koľko druhov kočíkov existuje:

  • Malé kočíky
  • Golfový kočík
  • Hlboký alebo vaničkový kočík
  • Ľahké kočíky
  • Kočík na behanie
  • Cestovné systémy
  • Dvojité kočíky
  • Športové kočíky…

Kedy teda kúpiť autosedačku a kočík počas tehotenstva?

Ideálny čas je mať autosedačku a kočík doma a pripravené na použitie do 35. týždňa. To znamená, že možno budete musieť objednať vybrané produkty do 32 týždňov, pre prípad, že by sa z nejakého dôvodu dodávka oneskorila. Správny kočík môže znamenať rozdiel v jednoduchosti riešenia a dostupnosti miest pre vás i vaše bábätko – od prechádzky v parku až po tú túru po nákupnom centre.

Pamätajte, že ak si kúpite autosedačku a kočík na začiatku tehotenstva, budete musieť nájsť miesto, kde ich uskladníte. To môže byť zložité, ak ste ešte nevybavili detskú izbu.

Autosedačka a kočík by nemali byť prvé veci, ktoré si v tehotenstve kúpite. Odporúčam, aby ste začali nakupovať v malom a kúpte si niekoľko kusov oblečenia pre dieťa a seba, kým sa prepracujete k veľkým položkám.

To vám dáva čas preskúmať, akú autosedačku a kočík vlastne chcete, a zároveň uspokojiť túžbu kúpiť všetky veci pre bábätko! Porovnávajte a nájdite, čo vám najviac vyhovuje. Takže keď začnete s prieskumom, najprv zvážte svoj rozpočet. Potom sa zamyslite nad tým, ako plánujete používať svoj kočík, autosedačku, aby ste zúžili svoje možnosti. Položte si niekoľko kľúčových otázok, ako napríklad: Kde to budete používať? Kde to budeš skladovať? Koľko detí to bude používať? Materiál a funkcie? Keď si objasníte základné otázky, bude jednoduchšie sa zorientovať v mori ponúk.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred