Ak stojíte vo vedení akejkoľvek výrobnej či logistickej spoločnosti, zrejme premýšľate nad tým, ako zefektívniť náklady na dopravu či nastoliť poriadok v sklade. Ideálnou voľbou na tieto účely sú prepravky a kontajnery, ktoré v súčasnej dobe ponúka veľa firiem. Pokiaľ ale potrebujete stohovateľné prepravky, ktoré môžete bez problémov skladať na seba, a tým pádom šetriť miesto ak v prívesu kamiónu, tak aj v sklade, obráťte sa na špecialistu Schoeller Allibert.

Spoločnosť Schoeller Allibert je lídrom na európskom trhu s plastovými kontajnermi a kontajnermi s otvorenými rukoväťami. V jej ponuke nájdete skladacie kontajnery, plastové palety, plastové kontajnery, ale aj stohovacie prepravky, malé skladacie prepravky, nápojové prepravky či prepravné vozíky.

Stohovacie prepravky a ich využitie

Veľmi obľúbené sú stohovacie plastové prepravky, ktoré sa používajú na transport a skladovanie materiálu i akéhokoľvek tovaru. Ich charakteristickým rysom je, že sa môžu vertikálne skladať, a tým pádom ušetria veľa miesta. Stohovacie, respektíve KLT prepravky využijete v akomkoľvek odvetví. Spoločnosť Schoeller Allibert ich ponúka v piatich rôznych veľkostiach, ktoré môžete vzájomne stohovať, a tak nie ste nijako obmedzení.

Plastové kontajnery aj na tekuté produkty

Ďalším žiadaným produktom z portfólia firmy Schoeller Allibert je plastový kontajner na tekuté produkty. Z tejto kategórie sa najčastejšie predáva model Combo Fructus, ktorý sa dokonca pýši titulom Obal roka.

Či už potrebujete akékoľvek plastové obaly, spoločnosť Schoeller Allibert vás nadmieru uspokojí. Pripravené má prepravné boxy, plastové kontajnery a prepravky rôzneho charakteru. Vždy vám poskytne riešenie tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Facebook Comments

You may also like

Správne nabíjanie smart hodiniek? Zistite, či nerobíte tieto chyby!

O nabíjaní inteligentných hodiniek a inej elektroniky pravdepodobne nepremýšľate.