Pre niekoho neuveriteľné: Sušič rúk ECOSTEP-R1 chráni stromy. V kancelárskej budove s 12-timi poschodiami sa minie počas roka až 924 kg papiera. Hovoríme len o papierových uterákoch, ktorých môže byť až 384 000 kusov. Zodpovedá to 230-tim dospelým stromom ročne alebo stĺpcu papiera vysokého ako 90 poschodová budova.

Sušič rúk ECOSTEP-R1 je poháňaný motorom najnovšej generácie. Jeho životnosť dosahuje úroveň 1.000.000 použití! Rýchlosť prúdiaceho vzduchu dosahujúca až 590 km/h zaručuje, že ruky sa vysušia do 10 sekúnd, pritom sušič rúk neruší svoje okolie zbytočným hlukom. Ročné prevádzkové náklady dosahujú len 10 % nákladov priemerných sušičov rúk.

Čistotu zabezpečí filtračný systém 

Filtračný systém sušiča rúk ECOSTEP-R1 neutralizuje nepríjemné pachy v priestoroch toaliet. Nahrádza osviežovače vzduchu, ktoré pach toaliet iba zakrývajú a neriešia jeho jadro. Pritom celý proces neutralizácie pachu na toaletách prebieha ekologicky, bez toxických látok.

Prevádzka sušiča rúk je hygienická a nenáročná. Sušič na ruky ECOSTEP-R1 má antialergický povlak, ktorý chráni zariadenie pred nečistotami. Sušenie rúk je bezdotykové. Sušič na ruky si nájde uplatnenie v priestoroch s vysokým štandardom na hygienu – zdravotnícke zariadenia, potravinársky a farmaceutický priemysel.

Vandali majú zdatného a ekonomického súpera 

Sušič rúk ECOSTEP-R1 dokáže čeliť aj kopancom. Jeho telo je vyrobené z tvrdeného plastu, podobného materiálu na policajných štítoch a ochrane pre zásahové jednotky. Navyše sušič rúk ECOSTEP-R1 je osadený do steny bezpečnostnými skrutkami, ktoré ho chránia pred vylomením a krádežou.

Ročná prevádzka sušiča na ruky ECOSTEP-R1 dosahuje len 10 % nákladov priemerných sušičov rúk. Vďaka intenzívnemu a krátkemu sušeniu rúk, ECOSTEP-R1 dokáže svojou prevádzkou dosiahnuť úroveň ročných nákladov od 17 do 305 eur.

Fotka: ecostep.sk

Facebook Comments

You may also like

Správne nabíjanie smart hodiniek? Zistite, či nerobíte tieto chyby!

O nabíjaní inteligentných hodiniek a inej elektroniky pravdepodobne nepremýšľate.