Samozrejme, nadpis treba brať s miernou rezervou. Veríme, že väčšina z Vás sa rozhodla alebo rozhodne správne a svadba bude pre Vás len raz za život. Často sa stretávame s tým názorom, že na svadbe by sa rozhodne šetriť nemalo. Je to predsa ten jediný deň či jediná noc vo Vašom už spoločnom živote, kedy by ste sa mali postarať o svojich hostí a vytvoriť celkom nezabudnuteľný večer. Koniec koncov, veľmi radi budete na svadobný deň spomínať, a to nielen prostredníctvom vytvoreného DVD či kvalitných fotografií.

Prsteň, na ktorý sa budete denne pozerať

zasnubny prstenÁno, je to práve svadobná obrúčka často zo zlata, ktorá nevyhnutne patrí k svadobnému obratu. Či už si vyberiete svadobnú obrúčku zlatú alebo striebornú, určite by ste sa nemali pozerať len na jej cenu. Tak, ako to platí v prípade zásnubného prsteňa o ktorom sa vraví, že by mal stáť trojnásobok platu partnera, v prípade obrúčok by sme mohli pokojne povedať podobný výrok. Každý jeden deň sa na ňu pozriete a každý deň bude pre Vás symbolizovať tie nádherné okamihy, ktoré ste v danej chvíli prežívali.

 

Podľa čoho ich vlastne vybrať?

To je otázka pre mnohé páry. Čo je teda smerodajným vodítkom, ktoré by Vás mohlo naviesť na tie „správne“ svadobné obrúčky? Pokojne vsaďte na prvý dojem, ten je azda najzásadnejší. Ako sa hovorí: „musia Vám spadnúť do oka“. Mnohé páry zaujmú jednoduché obrúčky a my pokojne môžeme potvrdiť, že práve tento typ je ten najobľúbenejší.

Žiadne príliš masívne kúsky, ani príliš prezdobené obrúčky. V jednoduchosti je krása a v prípade obrúčok toto tvrdenie platí aj dvojnásobne. Často nie je cena rozhodujúci faktor – oveľa dôležitejšie je, aby ste dodržali jeden druhému to, čo ste si sľúbili.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny