Nie každý má dar reči ako množstvo politikov či celebrít, aj preto je pre takýchto ľudí zoznámenie oveľa zložitejšie. Každý sa snaží svoje nedostatky zamaskovať. A ako sa budete snažiť zamaskovať to, že ste hanblivý a nejde vám zoznamovanie? Jednoducho, nebudete sa zoznamovať. Tým však utrpí váš sociálny život a aj ľúbostný život. Je tu však príležitosť pre všetkých tých, ktorí sa chcú zoznámiť, no naživo im to nejde. Aká?

Nebojte sa internetovej zoznamky

Internet nájdete plný výstrah, že na online zoznamkách by ste mali byť obozretnejší ako v reálnom živote, lebo vám tam hrozí nebezpečenstvo. To však nie je pravda, pretože tam všetko môžete vyriešiť jedným krížikom v pravom hornom rohu. Nepáči sa vám človek, ktorý vám píše? Jednoducho zatvoríte okno s jeho správami a je po probléme. Internetové zoznamky sú pre každého. Či už to je to zoznamka pre slobodné mamičky, seniorov či populárna kresťanská zoznamka.

Láska kvitne v každom veku

Ani seniori sa nemusia báť online zoznamky. Dôveryhodná zoznamka pre seniorov otvára nové možnosti, prelomí aj tie najhrubšia ľady a môže vliať chuť do života ľuďom, ktorí v to ani nedúfali. Čakajú tu na vás nejaké hrozby? Pokiaľ budete obozretný ako v skutočnom živote a ako profilovú fotku si nedáte svoj odfotený občiansky preukaz či kreditnú kartu, ste v bezpečí. Nemusíte sa ničoho obávať.

Buďte sami sebou

Veľkou výhodou internetových zoznamiek je, že máte dosť času premyslieť si, čo napíšete. Nemusíte chrliť zo seba vtipné odpovede v desatine sekundy. Ste v pohodlí domova, máte časť, môžete porozmýšľať o tom, čo odpíšete. A keď urobíte dojem, tak sa stretnete. Prvé stretnutia bývajú vždy najkrajšie, a keby ste sa chceli urobiť dojem, kúpte si bieliace pásiky na žiarivý úsmev. Pretože láska kvitne v každom veku, postarajte sa o to, aby to bolo práve na tom vašom strome.

FOTO:  ©sepy / Dollar Photo Club

Facebook Comments

You may also like

Stratili ste cestu k partnerovi? Takto sa s ním opäť zblížite

Vo víre denných povinností sa občas stane, že