Čakáte bábätko a radi by ste si objednali tehotenské fotenie? Dáme vám zopár tipov kedy je najvhodnejšie fotiť a čo k takémuto foteniu budete potrebovať.

V prvom rade je dôležité, aby bruško už bolo pekne vidieť. Ak teda plánujete počas tehotenstva iba jedno tehotenské fotenie, ideálne je ho naplánovať medzi 29. až 34. týždňom. Vtedy je už bruško krásne vidieť a zároveň nie je príliš veľké, aby vám bránilo pri fotení tehotenských póz. Každé bruško však rastie individuálne a každá tehuľka prežíva tehotenstvo inak, preto je dobré sa riadiť aj vlastnou intuíciou.

Aj keď ponúk od fotografov je dostatok, myslite na termín fotenia v predstihu. Je to aj z toho dôvodu, aby ste mali istotu a nestresovali sa na poslednú chvíľu. Profesionálny fotograf vám zároveň poradí, čo si k takémuto foteniu priniesť, na čo sa pripraviť, prípadne sa dohodnúť na štýle fotenia, aby vám stihol včas zabezpečiť všetko potrebné na mieru.

Krásne sú tiež tehotenské koláže, ktoré zachytávajú bruško v rôznych štádiách tehotenstva, čo sa môže uzavrieť s bábätkom v náručí. Aby ste nemuseli objednávať veľa balíkov fotení, môžete sa s fotografom dohodnúť na rozdelení 1-2 balíčkov. Viac informácií o tehotenskom fotení sa môžete dozvedieť aj na tejto stránke.

Možností a nápadov je naozaj množstvo. Fotiť sa dá v prípade vhodného počasia okrem ateliéru aj v exteriéri, alebo na krásnom tematickom mieste. Môžete si dať urobiť spoločné tehotenské fotografie aj so svojím partnerom. Skúsený fotograf, či fotografka vám poradí a tiež zabezpečí všetko potrebné podľa vašich predstáv. Krásne spomienky na tehotenstvo vám zostanú aj „na papieri“.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je