Ak práve rozbiehate svoju kariéru po škole alebo len zbierate čo najviac skúseností do životopisu, ste na správnom mieste. Flexibilita alebo váš pozitívny vzťah k prírode nemusia potenciálneho zamestnávateľa zaujať natoľko, aby ste tým správnym kandidátom boli práve vy.

Práca v sklade je nenáročným zamestnaním, ktoré vám však ponúkne niekoľko nenahraditeľných riadkov do vášho životopisu a cenných skúseností do budúcnosti.

Distribúcia tovarov

Prijímanie a vydávanie materiálových a tovarových zásob v sklade vás efektívne pripraví na takmer všetky manuálne pracovné pozície. Získate zručnosti, ktoré vás naučia, ako rýchlo a bezchybne spracovať informácie na štítkoch tovarov, prípadne ich označiť opäť a zaradiť na správne miesto. Triedenie a spracovanie sú nenahraditeľnými skúsenosťami skladníka.

Evidencia a práca so skladovým systémom

Práca v sklade nie je len o pobehovaní po celom priestore a dokladaní tovaru. Skladník je zodpovedný za prácu so skladovým systémom a denne preberie a vyhodnotí desaťtisíce materiálov a tovarov, ktoré musí správne označiť alebo priradiť v systéme. Základné zručnosti práce s informačným systémom a s tabuľkami rozbehnú vašu kariéru správnym smerom.

Balenie a expedícia

Skladník je aj baličom na plný úväzok. Balenie skladových zásob pre ďalšiu expedíciu vám ponúkne náhľad na fungovanie distribučných sietí veľkých firiem ako napríklad Amazon. Váš životopis vylepšíte o pracovné skúsenosti, ktoré vám pomôžu v oblasti medzinárodných špedičných firiem a distribučných centier po celom Slovensku i mimo neho.

Pochopiteľne, práca v sklade obnáša oveľa viac: udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku či počítanie zásob a ich zaznamenávanie do systému pomocou výpočtovej techniky. Vyberte si jednu z pracovných ponúk práce v sklade na stránke Manuvie a získajte potrebné skúsenosti, ktoré nakopnú vašu kariéru.

Okrem toho vám Manuvia ponúka partnerské výhody v podobe ubytovania, dopravy do zamestnania alebo záloh či ďalších finančných bonusov. Začnite pracovať ako skladník a získajte férové pracovné podmienky.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred