Ste jedným z tých, ktorí ešte nevyskúšali moderné náramky zo sveta športu? Pravdepodobne prichádzate o množstvo možností, ako zefektívniť svoj tréning alebo bežný život. Pravda je taká, že ľudia, ktorí ich vyskúšali ich už nechcú dať dole z ruky.

Existujú aj verzie bez displeja

Inteligentné náramky sú zariadenia, ktoré v dnešnej dobe zdobia ruky nielen profesionálnych športovcov, ale aj bežných ľudí. Aj keď majú svojich odporcov, väčšina ľudí im fandí a preto sa predávajú rýchlosťou blesku. Dôvodom je množstvo zaujímavých funkcií, ktoré vedia spríjemniť nielen tréning, ale aj klasický pracovný deň. Základnou z nich je meranie krokov, no lepšie výrobky rozpoznajú aj bicyklovanie, beh a dokonca spánok. Trh je momentálne týmto druhom výrobkov presýtený a preto si môžeme vyberať nielen podľa funkcií, ale aj ceny, dizajnu a iných parametrov.

Práve na dizajn mnohí ľudia pri kúpe zabúdajú a pozerajú len na to, čo im náramok poskytne a na cenu, ktorú za neho zaplatia. Náramok nás však sprevádza všade, kam sa pohneme, preto by sme ho mali prispôsobiť nielen k tréningu, ale aj bežnému pracovnému dňu. Rozhodovať sa bude treba aj v otázke displeja, pretože nie každý športový náramok ho má. Ak hľadáte cenovo prijateľnejšiu verziu a nosíte smartfón stále pri sebe, postačí vám aj náramok bez displeja. Jednoducho si ho napojíte na aplikáciu a budete fungovať, ako keby boli jedným celkom.

Netreba to však preháňať

To, že fitness náramky si zamilujete je viac než pravdepodobné, no preháňať by ste to s nimi nemali. Určite si budete pomocou nich sledovať množstvo krokov alebo celkovú vzdialenosť prejdenú za deň, no spať s nimi nie je potrebné. Aj tí, ktorí majú radi inovácie a technológie by si mali od nich dať aspoň na pár hodín pokoj. Hoci mnohé z nich merajú funkcie počas spánku, každý človek vie sám najlepšie, koľko hodín spánku potrebuje a či sa vyspal dobre alebo zle. Niektoré výrobky dokonca ukazujú rôzne fázy spánku, no pre človeka to nie je podstatné a táto funkcia je pre náš život nepotrebná. Samozrejme, ak sa rozhodnete tento náramok používať aj v noci, je to len vaša vec.

Podobným výrobkom tohto druhu sú aj hodinky na behanie, ktoré majú niekoľko odlišností. Keďže ide o väčšiu investíciu, ešte pred nákupom by ste si mali overiť, ktorý výrobok pre vás bude ten pravý. Ak sa rozhodnete pre základný model, čoskoro vám nemusí postačovať a budete kupovať drahšiu verziu. Dobre preto zvážte, čo všetko od fitness náramku očakávate, len tak nebudete sklamaný. Rôzne výrobky zo sveta športu nájdete u predajcu inSPORTline, kde si zo širokej ponuky vyberie naozaj každý.

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále