Špeciálny slovenský projekt Firmaren.sk prišiel so zaujímavou službou pre každého, kto sa púšťa do podnikania. Nezáleží na tom, či zakladáte živnosť alebo s.r.o. V obidvoch prípadoch sa vďaka novej službe stane záležitosť vstupu do podnikania hračkou. Cieľom projektu Firmáreň je totiž zjednodušenie založenia spoločnosti a to dokonca bez toho, aby ste museli obiehať právnikov a úrady. Vytváranie živností i zakladanie firmy sa tak zjednodušuje na úkon, ktorý nie je o nič zložitejší, ako zriadenie e-mailového konta na niektorej z webových služieb. Pre založenie firmy dokonca nepotrebujete byť v danej chvíli ani vlastníkom elektronického podpisu.

Firmaren.sk – to je vytváranie živostí a nielen to

Služby Firmaren.sk idú ešte ďalej. Spoločnosť spolupracuje s advokátmi, bankami, špecialistami na daňové poradenstvo, účtovníctvo aj IT. Vďaka tomu je schopná ponúknuť komplexné služby nielen pokiaľ ide o založenie živnosti alebo s. r. o., ale aj pokiaľ plánujete prechod zo živnosti na s.r.o., pozastavenie živnosti či jej rozšírenie, likvidáciu firmy, rôzne zmeny vo firme, ale aj založenie občianskeho združenia. Pre každého, kto potrebuje začať podnikať skutočne rýchlo ako s.r.o., je pripravá možnosť zakúpenia už založených ready made spoločností. Ready made spoločnosti sú čisté spoločnosti bez histórie podnikania. Majú základný kapitál 5000 €, ktorý síce už od 1. januára 2016 nie je pre založenie s. r. o. povinný, stále sa však považuje za záruku serióznosti založenej firmy. Firma má pridelené daňové identifikačné číslo pre daň z príjmu a nulové záväzky i pohľadávky. Nie je platcom DPH.

Zvažujete prechod zo živnosti na s.r.o.? Kedy sa to vyplatí aj ako na to zistíte na Firmaren.sk

Prejsť zo živnosti na s.r.o. môže, ale nemusí byť výhodné pre každého. Zvažujete to? Pozrite sa na všetky pre a proti. Prehľad výhod a nevýhod pre prechod zo živnosti na s.r.o. je pripravený na špeciálnej stránke projektu Firmaren.sk. A nielen to. Ak zistíte, že s.r.o. je pre vás skutočne výhodné, jednoduchým kliknutím na odkaz sa dostanete na stránku, ktorá vás úspešne za pár minút dovedie až k jeho založeniu. Verili by ste, že založenie s.r.o. nemusí zabrať viac ako 15 minút?

Autorské právo: zoomteam / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je