V súčasnom virtuálnom svete sa bez webovej stránky rozhodne nezaobídete. Hoci máte iba malý obchodík, je dobré o ňom dať vedieť aj internetovým užívateľom, ktorí si najprv vyhľadávajú informácie či kontakty na internete. Ak nemáte voľné peňažné prostriedky, ktoré by ste mohli investovať do tvorby webových stránok na mieru, nevadí, pretože existuje aj oveľa lacnejšie riešenie.

Samozrejme tvorba webových stránok (v češtine tvorba webových stránek) nie je nič jednoduché, ak nepoznáte HTML, CSS, PHP a JavaScript. Ak však nie ste nároční a vystačíte si aj s jednostranovou webovou prezentáciou, nepotrebujete uvedené programovacie jazyky poznať, ale webovú stránku si jednoducho behom niekoľkých minút “naklikáte”.

Aké nástroje k tvorbe webu pre laikov existujú?

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých nástrojov. Aby sme vám ale neplietli hlavu, vybrali sme za vás ten, ktorý nášmu srdcu prirástol najbližšie. Ide o systém Saywebpage, ktorý síce neponúka webové stránky zadarmo, ale na druhú stranu vás služba ani nezruinuje. Vyberiete si z niekoľkých pripravených šablón, nahráte vlastné fotky, vložíte svoj vlastný obsah, prispôsobíte farby svojim potrebám a je hotovo. Aké jednoduché.

Aké sú výhody systému Saywebpage?

  • V prvom rade ušetríte.
  • Všetko si urobíte sami bez prítomnosti programátora a grafika.
  • Zmeny si vykonáte kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Ešte než si zaplatíte jeden z ponúkaných balíčkov, môžete Saywebpage vyskúšať zadarmo, aby ste sa pozreli, či vám budú funkcie, rovnako tak i prostredie vyhovovať. Služba poskytuje mesiac zadarmo na vyskúšanie, a tak budete vedieť, čo vlastne platíte. Potom si vyberiete jeden z ponúkaných balíčkov, a to buď základný, alebo kompletný. Základná tvorba stránok vás vyjde na 4 eurá na mesiac a kompletná na 7 euro na mesiac.

Facebook Comments

You may also like

Zvládnite riešenie problémov s firewallmi Palo Alto Networks prostredníctvom špecializovaného kurzu

V dnešnej dobe, keď sú kybernetické útoky stále