V dnešnom svete, kde každý o sebe tvrdý, že je najlepší a najkvalitnejší, sa len ťažko rozozná skutočná kvalita od tej marketingovej. Ako teda nájsť kvalitnú pracovnú obuv?

Rozdiel medzi lacnou obuvou a kvalitnou

Málokto si uvedomuje, aký je rozdiel medzi výrobcom pracovnej obuvi a importérom. Drvivá väčšina tuzemských značiek je v roli importéra, teda iba nakúpi hotové produkty a pridá na ne vlastné logo. Nemecká značka Uvex, ako aj mnoho iných prémiových značiek, je výrobca. Svoju obuv vyvíja, vyrába a testuje. A na základe spätnej väzby od zákazníkov prispôsobuje ďalší vývoj produktov.

Pracovná obuv od výrobcu kvalitou niekoľkonásobne prevyšuje obuv bežnej značky. Nielen, že má obuv kvalitnejšie materiály, ale vďaka neustálemu vývoju sú topánky ergonomicky vyladené a prospešné pre nohu. Takáto obuv je síce finančne drahšia, no vydrží podstatne dlhšie a hlavne je menej zdravotne závadná.

Tie najlacnejšie topánky majú svoju nízku cenu pre niečo. Najčastejšie to je kvalita materiálu, ktorá je podpriemerná a zdraviu škodlivá. Predovšetkým kvôli ťažkým kovom a farbivám, ktoré sa pri potení dostávajú do tela.

Keď kvalitu, tak do Nemecka

Západné krajinu v nás evokujú vyspelosť a vyšší štandard. Tento názor nie je ďaleko od pravdy, keďže tieto krajiny sú ekonomicky silnejšie a majú dlhšiu históriu, počas ktorej sa dokázali vyprofilovať. Nemecko, ako svetová ekonomika, je silná krajina aj vďaka mentálnemu nastaveniu. Vyššie nároky na kvalitu, cit pre detail, nezľavňovanie z nárokov.

Takto môžeme charakterizovať aj pracovnú obuv Uvex, ktorá patrí k svetovej špičke. Ergonomicky zdravé topánky z kvalitných materiálov, ktoré keď skúsite, tak už nebudete chcieť späť svoje staré. Nemecký Uvex sa stal lídrom segmentu aj vďaka svojej bohatej histórií, ktorú píše od roku 1926.

V portfóliu značky nájdeme viac ako 140 modelov. Od sandálov, cez poltopánky a členkové modely, až po zimné vysoké topánky. Kompletnú ponuku nájdete u autorizovaného predajcu REPRESENT Workwear na adrese representworkwear.sk/pracovna-obuv-uvex.

TIP: Chcete získať skutočne dobré Uvexy? Prečítajte si články Ako vybrať pracovnú obuv Uvex? a Aké Uvexy by sme si kúpili my?

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je