Stretli ste, zamilovali na prvý pohľad a veríte, že je to láska na prvý pohľad. Možno však nevidíte známky toho, že sa k sebe až tak nehodíte. Ako odhaliť tieto príznaky čo najskôr ?

Iný režim

Vy vstávate príliš skoro a spať idete už o pol 10 večer? Váš partner zase opačne, rád si pospí do obeda a spať chodí až pol polnoci? Možno sa vám to bude zdať na začiatku vzťahu úplne v pohode  a vy sa kvôli nemu pár krát obetuje a tiež ponocujete, no v budúcnosti to môže byť pre vás problém. Je možné, že keď budete mať povinnosti, tak sa počas dňa ani neuvidíte a budete spolu tráviť minimum času. Musíte si teda odpovedať na otázky, či sa vám postačí čas, ktorý spolu strávite, prípadne sa skúste dohodnúť na kompromise. Netvrdím, že je to dôvod na rozchod, samozrejme, že ide skôr o banalitu, ale veľa krát treba riešiť aj takéto drobnosti.

Rôzne priority

Milujete pokojné rodinné večery, máte svoje pohodlie a uprednostňujete pohodové chvíle pred obľúbeným filmom. Váš partner je však akčnejší typ, rád „žúruje“ a nikdy sa nezastaví? Pravda je, že vďaka zamilovanosti vám to bude na začiatku imponovať a budete sa mu chcieť prispôsobiť, aby ste mu dokázali, že ste pre neho tou ideálnou partnerkou. On sa vám niekedy prispôsobí tiež, pritúli sa k vám a pozrie si váš obľúbený film. No čo po takých 5 až 10 rokoch spoločného života? Vy nebudete mať energiu na jeho akčnosť a večery budete tráviť sama. Treba si teda dobre premyslieť, s kým vstúpite do vzťahu a komu dáte svoje srdce.

 

FOTO:  © Rido / Dollar Photo Club

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú