S blížiacim sa jarným počasím pravdepodobne premýšľate nad obmenou svojho šatníka. Dlhé teplé kabáty a svetre vymeníte za pestrofarebné šaty. No jarnú sviežosť by ste mali vniesť nielen do skrine s oblečením, ale tiež do botníka. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké trendy ovládnu za pár týždňov ulice.

Určite by ste nemali nechávať nič na náhodu. S jedným párom topánok príliš parády neurobíte, a preto by ste si mali vybrať viac kusov. A navyše, každému outfitu pristane niečo iné.

Trblietky sú v kurze

S teplým jarným počasím, ktoré už nebude tak pochmúrne ako v zimných mesiacoch, si zamilujete všetko, čo sa blyští. Hitom číslo jedna sa stávajú trblietavé topánky, či už lodičky či tenisky. Ak ste doteraz na také topánky nenarazili, ešte do obchodov s topánkami neprišli tie správne kolekcie.

Tenisky pre pohodlnú chôdzu

Samozrejmosťou sú tenisky, či už so špičkou, odhalenou pätou a pásikom a podobne. Tu platí pravidlo, že čím šialenejší je model, tým je to lepšie. Veľmi pôsobivé topánky nájdete v internetovom obchode FootShop, v ktorom sa môžete tešiť na zaujímavé ceny. Ale ak chcete ešte viac ušetriť a zároveň si dopriať módne kúsky, ponúkajú sa vám na FootShop zľavy.

Staňte sa kovbojkou

Aj v tomto roku hrajú prím kovbojky zdobené farbami a ďalšími prvkami. Žiadne nudné modely, ale skutočne zaujímavé topánky so vzhľadom, vďaka ktorému si vás okolie zapamätá. Vžite sa do dávneho westernu.

Originálne zdobenie

Určite by ste sa mali riadiť pravidlom, že čím originálnejšie topánky sú, tým sú modernejšie. V tomto roku poletí priehľadné podpätky, netradičné tvary, rôzne spôsoby zdobenia.

Ak chcete staviť na skutočnú kvalitu, potom sa zamerajte napríklad na tradičnú českú obuv Baťa. A ak nakupujete cez internet, môžete využiť aj v obuvi Baťa zľavy v podobe zľavových kupónov.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny