Tak ako každý rok, aj tento si módni dizajnéri pripravili pre všetkých priaznivcov módy horúce trendy na rok 2017. Im podlieha najmä dámske oblečenie, pretože ženy si štandardne potrpia na to byť in viac než muži. Čo sa teda nosí v roku 2017 a rozhodne to musíte mať aj vy?

Greenery

Aktuálnemu roku velia najmä 3 módne vízie a následne viacero menších. Tou hlavnou je farba roku, odtieň Greenery, teda farba zelene. Tento farebný odtieň je skutočne výrazný, a preto prináša ideálnu príležitosť ako vyniknúť. Zelenú môžete nosiť naozaj na čomkoľvek – od nohavíc, cez topy, saká, kabáty, topánky až po doplnky. Odtieň Greenery je vhodné kombinovať nielen s bielou a čiernou, no tiež modrou či ružovou, čím sa navyše dokážete výrazne odlíšiť od ostatných dám v spoločnosti.

Ružová ako nová čierna

Veľkú popularitu si zachovala aj ružová farba, ktorá bola spoločne s jemnou modrou farbou roka 2016. Tentokrát sa však nenesie v dominantnej úlohe, ale skôr ako odtieň vhodný na doladenie s inými. Najviac však ako univerzálna farba, ktorú môžu dámy použiť takmer na akúkoľvek príležitosť. Ružové dámske šaty preto musíte vlastniť aj vy. Ružová je módnymi odborníkmi označovaná tiež ako nová čierna.

Športové prvky aplikované do elegancie

Tretím hlavným trendom pre rok 2017 je spojenie športového oblečenia s konzervatívnou módou do jedného celku. Výsledkom tohto spojenia je slušné, často až spoločenské oblečenie, ktoré však ukrýva výrazne prvky športovej módy. Prejavuje sa to nielen v podobe materiálov, keď klasickú teplákovinu nachádzame aj na business oblečení, ale aj v podobe strihov. Napríklad mikiny dostali novú podobu a možno ich spoľahlivo použiť aj ako alternatívu saka k bielej blúzke do práce.

Pre rok 2017 platia aj nasledujúce módne vychytávky

Okrem uvedených trendov pre tento rok sledujeme aj rôzne iné. Napríklad hojné využívanie platforiem na obuvi, obľúbenosť nohavíc vo farbách kaki či béžová, prípadne nahradenie kabeliek štýlovými a multifunkčnými puzdrami na telefón.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny