Rozhodli ste sa vašu lásku požiadať o ruku? Jeseň je na to skutočne ideálna a mali by ste sa odhodlať  k tomuto romantickému gestu čím skôr. V dnešnom článku vám prinesieme 5 ideálnych romantických miest. Na ktorých vám žiadna žena zaručene neodolá.

Lesoparky

V každom meste nájdete nejaký krásny park, les, alebo lesopark, ktorý sa počas jesene sfarbí  do skutočne nádherných farieb. Ak si myslíte, že je to ideálne miesto pre pokľaknutie so zásnubným prsteňom v ruke, myslíte správne.

Hrady a zámky

Hrady a zámky sú na Slovensku skutočne na každom kroku. Aj keď si odmyslíme tie, ktoré sú už zrúcané, stále nám zostáva pekne veľké číslo zámočkov a kaštieľov, ktoré majú za sebou často veľmi romantickú históriu. Vy, vaša partnerka, a vo vrecku pripravený diamantový prsteň? Prečo nie.

Záhrady

Ak vás Bojnický Zámok alebo Versailles vo Francúzku nebaví a zdá sa vám to ako cliché, skúste len peknú zámockú záhradu. V tých prichádza často nielen k žiadostiam o ruku, ale aj k výmene obrúčok. Tieto záhrady sú na jeseň plné sezónnych rozkvitnutých kvetov.

Wellness hotely

Jeseň je obdobie, kedy si najviac párov objednáva rôzne wellness pobyty na horách. Dni strávené vo vírivke, saune a bazéne s výhľadom na zasnežené štíty Tatier môžu byť perfektným momentom pre naplánovanie žiadosti o ruku.

Vinice a vinárne

Páni, máme pre vás ešte jeden tip. Na jeseň sa pomaly otvára sezóna ochutnávky vín. Predstavte si túto scenériu: Prechádzka cez Slnkom zaliaty vinohrad, ochutnávka v malej vinárničke, uvoľnená myseľ , zamilované pohľady… žiadosť o ruku by tam skutočne chýbala!

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny