Máte pocit, že je vaše oblečenie nudné a neoriginálne? Nezúfajte, niekedy stačí zmeniť naozaj veľmi málo a vaše outfity budú očarujúce. Nemusíte pri tom minúť ani veľa peňazí, aby ste vyzerali úžasne. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov a trikov ako na to.

Uzol na košeli urobí zázraky

Aj obyčajnú košeľu môžete premeniť na štýlový kúsok, ktorým vyzdvihnete váš outfit.Uvoľnite si tri spodné gombíky a zviažte konce košele do uzla. Utiahnite ich, aby uzol zasiahol miesto tesne nad bruchom a urobte ešte jeden uzol, aby vám košeľa držala, tak ako má. Narovnajte konce a hotovo.

Siahnite po vtipnom tričku s potlačou

Jedným z ideálnych spôsobov, ako rozžiariť váš outfit, je zaobstarať si tričko s vtipnou potlačou, ktoré dodá vášmu celkovému outfitu štýl a jedinečnosť. Ak takéto kúsky oblečenia chýbajú vo vašom šatníku, tak sa neváhajte pozrieť na trickovy.sk, kde nájdete širokú ponuku jedinečných a originálnych tričiek.

Nebojte sa opasku

Vrstvenie je jednoduchý spôsob, ako vyzerať módne, keď je vonku chladno, a ušetriť peniaze tým, že nosíte kúsky, ktoré sú už vo vašom šatníku. Keď však máte na sebe kopu rôznych vrstiev, môže to vyzerať trochu objemne a neforemne. Opaskom spojíte jednotlivé vrstvy dohromady a zároveň to bude pekne formovať vašu postavu.

Čím viac prsteňov, tým lepšie

Jeden prsteň na ruke je roztomilý, no čím ich máte viac, tým je to lepšie. V tomto prípade je však dôležité, aby rôzne veľkosti a štýly prsteňov nevyzerali na rukách neusporiadane. Všetko je to o správnom umiestnení prsteňov, nebojte sa experimentovať, no s mierou.

Oživte outfit šatkou či šálom

Ak vás nudia všetky vaše náhrdelníky, šatka či šál sú jednoduchým spôsobom, ako oživiť na prvý pohľad obyčajný outfit. Existuje niekoľko spôsobov, ako ich môžete nosiť. Fantázii sa medze nekladú.

Vyhrnte si vaše nohavice

Je vám ľúto vyhodiť vaše nohavice či rifle, pretože už nie sú celkom in? Stačí si ich vyhrnúť k členkom a opäť budete šik a štýlový. Nielenže tak ušetríte za kúpu nových kúskov, ale rovnako tak ide o vynikajúci spôsob, ako upútať pozornosť na vaše topánky. Aké jednoduché, čo poviete?

Vyskúšajte niektorý z našich trikov a uvidíte, že váš outfit bude vyzerať zrazu ako nový a zaujmete ním na prvý pohľad. Nezabúdajte však aj na to, že je dôležité, aby ste sa v ňom cítili dobre a aby ste sa sami sebe páčili.

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny