Počuli ste už o slovenskej streetwear značke oblečenia This is Oblečenie? Je to internetový obchod, ktorý vznikol v roku 2017 a stojí za ním partia mladých Slovákov.

Hlavným rozdielom tohto e-shopu oproti ostatným je ten, že potlač robia na kvalitné materiály od nemeckej streetwear značky Urban Classics alebo Stanley & Stella. Značka sa stala veľmi populárnou ja na sociálnych sieťach – na Instagrame a Facebooku, kde ju sleduje takmer 7 000 fanúšikov.

Najpredávanejšou kategóriou tovaru sú ich tričká s potlačou, ktoré majú určené pre dámy aj pánov (majú dokonca aj unisex strihy). Okrem tričiek však ponúkajú na predaj aj mikiny, tielka a rôzne iné doplnky oblečenia. Všetky dizajny oblečenia navrhujú grafici zo Slovenska a tiež aj výroba potlače tričiek prebieha na Slovensku.

Možno si poviete, že cena ich produktov je výrazne vyššia oproti iným obchodom, ktoré tiež predávajú tričká s potlačou. Máme však na to jednoduchú odpoveď, ktorú sme už spomínali na začiatku článku a tým je kvalita materiálov, na ktoré značka This is Oblečenia tlačí svoje dizajny. Je rozdiel keď potlačíte dizajn na nekvalitné biele tričko za 3 € z H&M alebo na materiál od nemeckého Urban Classics zo 100 % bavlny, ktorý už je sám streetwear značkou. 

Nižšie nájdete 3 najpredávanejšie kúsky za rok 2019:

  1. This is Vrecko 
  2. This is Fotograf
  3. This is pivo

Cena za dopravu nie je vôbec vysoká a začína na 1,90 € pri odoslaní do pobočky Zásielkovne. Veľkou výhodou je možnosť platby kartou a pre Bratislavčanou aj osobný odber zadarmo v Petržalke. 

Určite odporúčame radšej nakúpiť od slovenskej značky oblečenia a podporiť jej rozvoj na našom trhu, ako nakúpiť nejaké lacné, nekvalitné produkty v zahraničných “fast fashion obchodoch”. 

Pevne veríme, že aj vy podporíte nákupom túto slovenskú streetwear značku oblečenia 🙂 

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny