Čaká vás v blízkej dobe stretnutie s priateľmi po dlhej dobe? Obávate sa toho, že si nebudete mať na seba čo obliecť, nakoľko teraz je práve obdobie, keď sa počasie mení takmer každú hodinu? Neobávajte sa ničoho. Ponúkame vám skvelý tip, ako byť pekná a zároveň pohodlne oblečená dáma bez ohľadu na vek.

Pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude tlačiť

Na stretnutie s priateľmi si obliekajte len pohodlné oblečenie z nie príliš kúsavého a nepohodlného materiálu. Nakoľko je šanca, že budete s priateľmi minimálne niekoľko hodín, nemôžete si obliecť oblečenie, ktoré vás tlačí, kúše alebo reže. Ak je vonku sychravé jesenné počasie, nezabudnite si vziať teplejší kabát, ktorý váš ešte letný outfit zakryje. Odporúčame príjemnú blúzku, dlhé (alebo rozšírené nohavice) a sako. Samozrejme, že ak chcete byť štýlová, potrebujete mať aj peknú kabelku. Odporúčame univerzálnu kabelku Desigual, ktorú si môžete kúpiť v rôznych farebných variáciách.

Nezabúdajte na šperky

Ak viete, že vás prstene budú tlačiť, neberte si ich. Ak si ale vezmete šperky, ktoré máte v šperkovnici, nič tým nepokazíte. Náhrdelník, náramok a náušnice sa snažte zladiť s oblečením, nakoľko príliš výrazné šperky nesmiete nosiť k príliš pútavému outfitu.

Topánky, ktoré vás nebudú tlačiť

Na stretnutie si vyberajte topánky, ktoré vás nebudú tlačiť. Opäť si uvedomte, že stretnutie nebude trvať len pár minút. Medzi najpohodlnejšie topánky patria dámske topánky Rieker, ktoré nebudete mať problém kúpiť v bársakej značkovej obuvi. Práve teraz sú v predaji jesenné a zimné topánky Rieker. Vybavte sa na tieto ročné obdobia v predstihu a neriskujte, že si budete musieť obuť na stretnutie staré ošúchané topánky, ktoré ani nebudú ladiť k vášmu outfitu.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny