Chladné zimné dni nás priamo vyzývajú k tomu, aby sme si doma vytvorili útulnú atmosféru pripomínajúcu leto, tyrkysové more a slnečné počasie. Čo tak vyskúšať originálne bytové doplnky, ktoré dokážu každú domácnosť nádherne oživiť? K námorníkom patrí jednoznačne biela, modrá a červená farba, no nesmú chýbať ani pruhy, mušle, lastúry, plávajúce kamene, dekoratívne vankúše či voňavé sviečky. Čo by ste však povedali na plávajúce kamene, ktoré dopĺňajú 3D pozadie? Ide o skvelé riešenie pre všetky typy akvárií a je ideálne všade tam, kde sa môžete na akvárium pozrieť z viacerých uhľov pohľadu, resp. strán. Plávajúce kamene sú nádhernou dekoráciou, ktorú ocenia všetci chovatelia či milovníci akvárií stojacich v priestore alebo akvárií, ktoré predeľujú dve miestnosti.

Plávajúce kamene, ktoré potešia nejedného chovateľa


Plávajúce kamene
a pozadia do akvárií, ktoré ponúka spoločnosť Sigetarium, si môžete zakúpiť v rôznych veľkostiach, pričom tieto plávajúce kamene predstavujú originálnu dekoráciu do vášho akvária. Na výber máte z viacerých farieb ako je biela, sivá či žltá, takže výber závisí len a len na vás. Jedno balenie je vhodné až na 180 litrov, no pokiaľ by vám toto balenie nestačilo, spoločnosť stačí  kontaktovať emailom alebo telefonicky a splní vám vaše osobné želanie. Veľkou výhodou je predovšetkým rýchle dodanie, a to vrátane vlasca a prísavok. Inštalácia je skutočne veľmi jednoduchá, takže ju zvládnete hravo aj vy, a to behom pár minút. Ďalším plusom plávajúcich kameňov je aj to, že materiály žiadnym spôsobom neovplyvňujú tvrdosť vody či pH. Špeciálne materiály vám teda umožnia robiť i vlastné úpravy, diery na osadenie rastlín a mnoho ďalšieho, čo láka stále viac a viac akvaristov a chovateľov.

Dekoratívne vankúše, aromatické dekorácie

2016-03-16Pokiaľ by ste chceli váš byt či dom oživiť niečím námorníckym, siahnite po ručne vyrobených dekoratívnych vankúšoch, ktoré ponúka spoločnosť Sigetarium v  rôznych prevedeniach a štýloch! Máte radi pásiky či motívy kolies na plávanie? Výber je len a len na vás, no nebojte sa zaexperimentovať a skrášliť si vašu domácnosť i niečím takýmto!  K nabudeniu tej pravej letnej atmosféry vám pomôžu i voňavé dekorácie Monkey fist, ktoré sú vyrobené z prírodného lana. Môžete si vybrať z viacerých vôní ako je hruška, jahoda, višňa, škorica, levanduľa či vanilka. Ide o skvelý bytový doplnok, ktorý nielen nádherne prevonia všetky miestnosti, ale zároveň upokojí a povzbudí vaše zmysly. Keramické kvetináče, pieskované kvetináče či kvetináče obtiahnuté lanom nájdete takisto v danej ponuke.

Spoločnosť Sigetarium pôsobí na trhu od roku 2015. Je zameraná na výrobu akvárijných dekorácií a rôznych bytových doplnkov v námorníckom štýle. Pri výrobe sa využívajú prírodné laná, pravé morské mušle a 100% bavlna. Produkty, ktoré sú vhodné pre akvaristov, chovateľov, domácich kutilov či pre všetkých milovníkov bytového dizajnu, dokáže Sigetarium veľkosťou, tvarom, štýlom a počtom kusov prispôsobiť vašim želaniam. Kvalitný sortiment, ktorý je vyrábaný ručne na Slovensku, výhodné ceny a spokojní klienti sú dôvody, prečo si vybrať práve túto spoločnosť! Neváhajte a vyskúšajte i vy niečo nové, čo nádherne spestrí a zútulní vašu domácnosť!

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny