Asi každý z nás má nejakú záľubu či zberateľskú vášeň. Pasiou mnohých dám a žien je práve nakupovanie, činnosť, ktorá im prináša nie len úžitok, ale aj relax a radosť. A čo sa predáva najviac? No predsa topánky!

Lakované lodičky

Na skutočne veľkú nohu pasujú lode, na menšiu loďky a na jemnú dámsku lodičky. Nestarnúce lodičky sú proste hitom a najmä tie lakované, ktoré spoľahlivo priťahujú pozornosť a skvele dopĺňajú váš elegantný outfit. Mali by však byť v dokonalom stave, vyleštené, pretože len tak im to pasuje najlepšie.

Matné lodičky

Menej lesku, zato viac ladnosti ponúkajú lodičky v matnejších odtieňoch. Výraznejšie červené pasujú mladým slečnám, tmavé a béžové pokojne aj dámam v rokoch. Komfort vašich nôh je zabezpečený aj vďaka materiálu, z ktorého je táto obuv vyrobená. Ekokoža je odolným materiálom, ktorý obstojí aj pri skúške časom.

Čižmy nad kolená

Vysoké čižmy nad kolená sedia na nohe naozaj veľmi dobre. Pri pohľade do zrkadla určite aj vy oceníte ten výraz, ktorý vašej postave a celkovému vzhľadu tieto čižmy dodajú. Pri zachovanej ženskosti podčiarknu aj vašu rozhodnosť.

Členkové čižmy

Možno nepôsobia tak graciózne ako ich vyššie kolegyne, no aj členkové čižmy vám spravia kopec dobrej služby. Nenechajte si pokaziť náladu zachmúrenou oblohou. Zateplené semišové čižmy sú priam ušité do nevľúdneho mestského počasia. Na slnečnejšie dni, keď sa snehová perina len tak ligoce, zvoľte mäkučké biele čižmy s kožušinkou a budete si pripadať ako v rozprávke.

Plátené tenisky

Niektorý si plátenky ešte pamätajú z hodín telesnej výchovy na základných školách, no od tých čias už tento typ obuvi prešiel pekný kus cesty. V súčasnosti sú seriózne dámske tenisky samostatnou módnou kategóriou. Pestré farby a extravagantné vzorovanie dáva zabudnúť na šeď starých sídlisk. Život je len jeden, prečo nezažiariť?

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny