O tom, čo je najväčšou ozdobou žien, sa môžu viesť siahodlhé polemiky a debaty. Názory, že to vyhráva zvodný pohľad, jemný úsmev alebo nákazlivý smiech určite nie sú od veci. Čo povedať ale určite majú aj šperky, ktorými sa dámy skrášľujú.

Slovom klenot sa vo všeobecnosti označujú šperky, vyrobené z drahých a vzácnych surovín ako zlato, striebro alebo drahé kamene. O hematite sa napríklad traduje, že je jedným z najúčinnejších polodrahokamov s veľmi silnou ochrannou mocou. A o Klenotoch Hematit zase spokojní zákazníci tvrdia, že patrí vo svojom obore medzi najlepšie.

hrdelníky

Chystáte sa na ples či do divadla a premýšľate čím ozdobiť váš dekolt? V takomto prípade sa určite poobzerajte po peknom a originálnom náhrdelníku. Napríklad po striebornom náhrdelníku z riečnych perál, ktorých jemnučký ružovkastý odtieň bude na vás pôsobiť ozdobne a zároveň veľmi žensky. Nič lepšie ako vymyslela príroda vraj človek vymyslieť nedokáže. Inšpirujte sa jej výtvormi aj vy, neobanujete

Náušnice

Neprehliadnite ani bohatú a exkluzívnu ponuku náušníc v ponuke Klenotov Hematit. Pokiaľ ste milovníčkou elegancie, dovolíme si tvrdiť, že neobídete krásne strieborné náušnice. Ruku vám budú podávať najmä náušnice vyzdobené svetoznámymi kryštálmi Swarovski. Sú rôznych tvarov a farieb, všetky však precízne vybrúsené a s dokonalým leskom. Nebudete veriť, že náušnice môžu byť také nádherné.

Obrúčky

Prstienok ako darček ženu vždy poteší. A ten snubný možno privedie až k slzám dojatia a šťastia. Vyznajte svojej láske nekonečné city prostredníctvom pôsobivých svadobných obrúčok. Vám obom budú navždy symbolizovať doby spoločného šťastia, lemovaných myšlienkami na spoločnú budúcnosť. Zlato, z ktorého sú obrúčky vyrobené, je ušľachtilým kovom, podobne ako vaše city. Investujte do obrúčok z rýdzeho zlata, či do prevedení z bieleho alebo kombinácie ružového a bieleho zlata.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny