Súčasná móda je zhovievavá ku všetkým ženám bez ohľadu na ich telesné proporcie. A tak už dávno neplatí, že ženy s nie celkom dokonalou postavou musia chodiť v neforemných outfitoch pripomínajúcich vrece. Nie, nie, konečne aj plnoštíhle dámy môžu naplno zažiariť a vybrať si dámske oblečenie vhodné pre bacuľky.

Čo teda lichotí postave krv a mlieko?

Overal – Horúci trend leta

Pohodlné dámske overaly sú skutočne trendy kúskom sezóny, ktorý môžete nosiť všetky. Bez zbytočných obáv, že zvýraznia to, čo nemajú. A nezabudnite na vysoké podpätky, aby sa Vaša postava opticky predĺžila.

Strih sukne

Dobrý strih sukne je zárukou príťažlivého vzhľadu. Keď máte kilo, dve navyše, vyberajte si dámske sukne tesne pod kolená, ktoré zaručene neodhalia nič, čo má ostať schované. Zvýraznenie drieku či bokov, to je tá správna cesta pre všetky plnšie ženy, ktorú chcú byť šik. Pokiaľ ide o farby, plnším tvarom pristanú najmä neutrálnejšie odtiene a so vzormi tiež radšej opatrne. Do pozornosti dávame vojenskú zelenú, ktorá síce pôsobí na prvý (aj druhý) pohľad všedne, až fádne, ale kto si ju raz oblečie, razom si ju zamiluje. Je ideálna na jar aj leto, vlastne sa hodí do akéhokoľvek počasia. Jej prednosťou je doladiteľnosť prakticky k čomukoľvek a nepridáva zbytočné kilogramy.

Legíny nielen na cvičenie

Legíny sa už dávno nenosia iba do posilňovne. Takže ak práve nepatríte k milovníčkam športu, pokojne si ich vezmite na diskotéku či len tak von s priateľmi. Stačí už len vybrať vhodnú dlhšiu blúzku alebo tuniku a budete za dámu, kdekoľvek prídete.

Móda nie je o kilách, je o Vašom osobnom pocite a jedinečnom štýle. Tak buďte trendy bez ohľadu na drobné nedokonalosti.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny