V súčasnej dobe sa do popredia predierajú chladničky na víno, ktoré slúžia na skladovanie vína v optimálnych klimatických podmienkach aj v domácom prostredí. Hoci by kamenná vínna pivnica bola ideálnym skladovacím priestorom, nie každý si môže taký luxus dovoliť. A na druhú stranu, klasická kuchynská chladnička je nevyhovujúca. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme domácu vinotéku, ktorá sa stane zároveň dizajnovým doplnkom interiéru.

Nespornou výhodou je, že tichá chladnička na víno má pomerne veľkú kapacitu, a tak si môžete urobiť zbierku kvalitných vín. Počas roka môžete kedykoľvek začať s degustáciou. Špeciálna chladnička na víno, ktorá disponuje čiernymi kovovými dvierkami, slúži na krátkodobé aj dlhodobé skladovanie. A so svojimi rozmermi pristane každéj izbe, či už obývacej izbe, kuchyni či pracovni.

Pri výbere by ste mali dbať na niekoľko základných vlastností – kapacitu, veľkosť, energetickú triedu, hlučnosť a možnosť nastavenia teplôt. Najmä hlučnosť hrá veľkú úlohu, pretože počúvať v obývacej izbe pri sledovaní televízie neustály hukot chladničky by nebolo príjemné. A toho sa chytila značka Dunavox, ktorá v tomto roku predstavila unikátnu vinotéku s hlučnosťou nula decibelov.

_vyr_119Dunavox-DAH-18-65PC---inTichá domáca vinotéka Dunavox

Dovoľujeme si vám predstaviť tichú domácu vinotéku značky Dunavox, ktorá sa so svojou nulovou hlučnosťou stáva revolúciou medzi chladničkami na víno. Takmer nulovú hlučnosť má na svedomí prepracovaná moderná technológia, ktorá kombinuje termočlánok s plynom.

Kapacita modelu je úplne dostačujúca pre menšieho zberateľa vín, pričom uschová až 18 fliaš vína s objemom 0,75 litrov. Vnútorné poličky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva, ktoré je navyše zdobené chrómom. Tichá domáca vinotéka ponúka tri polohy teploty, a to +10 °C, +15 °C a +18 °C.

Autorské právo: lisica66 / 123RF Reklamní fotografie

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je