Nákup automobilu prostredníctvom internetu môže pre väčšinu z vás pôsobiť nepredstaviteľne. Produkt, ktorý predstavuje súčasť denného života si predsa treba najskôr vyskúšať, dôkladne otestovať, aby ste si nekúpili šunt. Nejde iba o vzhľad. Plechy sa dajú vyklepať, tachometer sa dá taktiež zmanipulovať. Napriek tomu existuje množstvo rôznych iných dôležitých parametrov, ktoré treba pred kúpou vozidla dôkladne preveriť a preto sa nákup automobilu online, zdá byť skutočne nevýhodnou alternatívou. Ako ich preveriť na diaľku? Vycestovať za vozidlom, ale čo ak náhodou nedisponujete práve odborným technickým vzdelaním? Práve s príslušnými náležitosťami vám dokáže kvalitne a efektívne pomôcť služba Caraudit od spoločnosti Carvago (online autobazár).

Dôkladný pomocník zvaný Caraudit

Na platforme Carvago si zvolíte automobil, o ktorý máte záujem. Musíme vyzdvihnúť, že sa jedná o skutočne bohatú ponuku – na výber máte automobily z celej Európy, približne 80 rôznych automobilových značiek, medzi ktorými nájdete tradičné rodinné autá, off-roady, ale aj luxusné vozidlá, športové automobily a mnohé ďalšie. Po výbere vášho nového auta nasleduje takzvaný Caraudit.

Túto službu by sme mohli jednoducho popísať ako komplexnú analýzu, ktorá nakupujúceho informuje o všetkom podstatnom, vďaka čomu je zákazník následne schopný realizovať efektívne rozhodovanie o kúpe. Preverenie vozidla v sebe zahrňuje vysoko kvalifikovaných technikov a mechanikov, ktorí vám pripravia výpis o 207 parametroch vybraného vozidla. Vďaka tomu sa aj úplný automobilový laik, bude vedieť rozhodnúť, či zvolené vozidlo má kvalitné komponenty, má nízko opotrebované súčiastky a podobne. Zároveň obdržíte fotografie vozidla, aby vás nič neprekvapilo.

Ale kto vybaví papiere?

V rámci služieb spoločnosti Carvago, máte zároveň zahrnutú komplexnú pomoc, pri nákupe vozidla zo zahraničia. Okrem nájdenia a preverenia vozidla, sa spoločnosť postará taktiež o:

  • kompletnú dokumentáciu, spojenú s nákupom a registráciou vozidla zo zahraničia;
  • poistenie vozidla;
  • natankovanie a vyleštenie vozidla;
  • transport až ku vám domov.

Facebook Comments

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú