Možností, ako potešiť partnerku je skutočne dostatok. Stačí, aby ste si pozreli zopár dobre mienených blogov či článkov, kde určite nájdete nejeden dobrý tip. My sme si však väčšinu článkov pozreli za Vás a ponúkame Vám najžiadanejšie 3 veci, ktoré potešia Vašu partnerku.

Doplnok k jej kráse

Určite ste už počuli o ženách, ktoré sú viacmenej závislé na nových kabelkách. Nuž, málo ich skutočne nie je. Dobrá a pekná kabelka poteší každú ženu, ktorej záleží na svojom vzhľade a chce v spoločnosti upútať. Nič nepokazíte, ak by ste jej darovali kabelku do ruky s elegantným motívom. Kabelka do ruky pomerne malou kabelkou, do ktorej sa ale vojde všetko podstatné. Určite ňou nič nepokazíte a žena sa jej dostatočne poteší.

Perfektná vôňa za každých okolností

Krásne voňať – to nie je len doména muža, ale aj ženy. Aby ste však vedeli vybrať konkrétny parfém, musíte samotnú ženu poznať. Čím dlhšie ste s ňou, tým by to malo byť jednoduchšie. Ak skutočne neviete, ktorý by to mal byť, vsaďte na istotu a kúpte jej podobnú či rovnakú vôňu, akú má momentálne.

LS00308D-RED_(1)-700x700Niečo dobré pod „zub“

Dobré jedno v príjemnej spoločnosti sa vždy cení. Večera by nemala byť len sviatočnou udalosťou, ale mali by ste ju buď vlastnoručne alebo v rámci pozvánky na večeru v reštaurácií realizovať častejšie. Vždy buďte však pripravený aj na plán „B“, ak by ste náhodou vybrali zlé jedlo alebo zlú reštauráciu najmä pri prvom rande.

Na záver posledné tipy

Vyššie sme spomenuli kabelky. Parfém či večera je pre každého v jasná, avšak taká dámska kožená kabelka pre Vašu ženu už asi nie. Ak si skutočne netrúfate na kabelku, potom je alternatíva v podobe cestovnej tašky. Ktoré ženy neradi cestujú? Aj preto sa vôbec nemusíte obávať toho, že by sa cestovné tašky na kolieskach v dámskej edícií žene nepáčili a spolu s taškou Vás odmietla.

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Naše tipy ako vybrať krovinorez či strunovú kosačku

Či už vlastníte rozľahlý pozemok alebo menšiu okrasnú