Zrkadlá na mieru, sklenené zábradlie na mieru, sprchové kúty, dvere a steny. Čo všetko sa aktuálne zo skla vyrába do našich domácnosti?

Zrkadlá

Výroba zrkadiel na mieru sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Zrkadlá na mieru sú skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Zrkadlo môže byť vyrobené presne podľa vašich predstáv do vašej kúpeľne. Viete si vybrať vlastný tvar (guľatý, štvorcový, obĺžnikový, netypický, …), rozmer, aké bude opracovanie hrán zrkadla, prípadne aj výber osvetlenia zrkadla. Zvyčajne trvá výroba niekoľko 2 – 4 týždne, avšak na to, že sa jedná o výrobu na mieru je to celkom dobrá dodacia doba.

Čo všetko si viem dať vyrobiť zo skla do domácnosti?

Sprchové kúty

Ďalej sa najčastejšie riešia na mieru sprchové kúty. Opäť si môžete vybrať rozmery, rôzne spôsoby otvárania (posuvné alebo otváracie), číre alebo mliečne sklo, prípadne sklo v rôznych farbách. V poslednej dobe sa tešia veľkej obľube sprchové kúty Walk in – sprchové kúty bez dverí. Výroba a dodanie trvá väčšinou 4 – 6 týždňov.

Dvere a steny

Sklenené dvere a steny sú skôr typické pre moderné kancelárie, avšak nájdete ich aj v domácnostiach. Steny si viete vybrať v rôznych farebných prevedeniach a motívoch, s otváracími alebo posuvnými dverami. Dvere sú väčšinou vyrobené z tvrdeného skla, preto sa nemusíte báť rozbitia. Výroba a dodania aj tu trvá väčšinou 4-6 týždňov.

Zábradlie

Sklenené zábradlie na mieru vie skrášliť vaše schody, terasu, prípadne iné časti vášho domu. Vaše priestory presvetlí a dodá im eleganciu. Na výber máte rôzne úchytky.

Vaše zábradlie môže mať:
– drevené úchytky
– kovové úchytky
– bez úchytiek.

Zásteny

Sklenené kuchynské zásteny sú taktiež v poslednej dobe veľmi obľúbené. Dobrým prevedením dokážu perfektne skrášliť vašu kuchyňu a, čo je najdôležitejšie – chráni stenu pred zašpinením.

Na výber máte opäť rôzne farebné alebo grafické motívy. Ideálne je, aby ste zástenu zladili s celou kuchyňou. Zle navrhnutý farebný motív môže dojem z celej kuchyne pokaziť. Výhodou je aj bezšpárovosť, vďaka čomu nemusíte vyčistiť špáry, čo býva častokrát časovo náročné.

Plochu, kde bude zástena príde zamerať priamo špecialista, takže sa nemusíte báť rôznych nezrovnalostí. Najčastejšie sa používa kalené sklo (je odolnejšie) alebo lacobel sklo.

Máte záujem o jednu zo spomínaných vecí vyššie? Môžete skontaktovať špecialistov zo Sklobau, ktorí majú bohaté skúsenosti so stovkou rôznych sklenených realizácii. Okrem spomínaných vecí sa zameriavajú aj na zimné záhrady a sklenené pochôdzné sklá.

Facebook Comments

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred