V živote sú najdôležitejší ľudia. Aspoň pre väčšinu z nás to platí určite. Rodina, priatelia, kolegovia. Všetci, s ktorými sme v každodennom styku. Mnohých si pripúšťame bližšie k telu, stretávame sa, robíme spoločné aktivity. Sú to tí najbližší, ktorých máme radi a na ktorých myslíme pri ich sviatkoch a životných jubileách. Vyrábame či kupujeme im darčeky, vymýšľame, čo by ich potešilo, urobilo im radosť.

Fľaštička ako základ

Zrejme ani neexistuje darčekové balenie, v ktorom by chýbala fľaša kvalitného vína. Ani jedna návšteva či spoločenská udalosť sa nezaobíde bez alkoholu. Dá sa, samozrejme, kúpiť i v niektorom obchodnom dome, ak však chcete svojim najbližším ukázať, že vám na nich skutočne záleží, personalizované darčekové fľaše môžu byť tým pravým. A nemusí ísť o tvrdý alkohol. Obdarovaných skôr poteší kvalitné víno. Už odnepamäti sa považuje za nápoj bohov. Má preukázateľne liečivé účinky. Je to tekutina, ktorá dokáže potešiť všetkých. Tak mužov, ako aj ženy.

Skvelé tipy na darčeky

Darčekové fľaše s vínom vyrobeným v malokarpatskej oblasti Limbach sú perfektným nápadom na výborný, milý a chutný dar. Dokážete si ich zadovážiť skutočne na akúkoľvek príležitosť. Štandardne na narodeniny, meniny, svadbu, pre rôzne záľuby a povolania, avšak ak nenájdete, čo hľadáte, máte možnosť dať si vyrobiť personalizovanú darčekovú fľašu s textom, ktorý si sami zvolíte, s motívom, ktorý si sami navrhnete.

Veľký výber, ďalšia výhoda pre vás

Poznáte obdarovávaného dobre? Viete, čo má oslávenec alebo človek, ktorému chcete víno podarovať, rád? Ak áno, máte vyhraté. Všetci dobre vieme, že dôležitý je nielen obal, ale hlavne obsah. K dispozícii máte všetky druhy vín od bieleho cez ružové až po červené. V ponuke sú aj ovocné, šumivé a akostné odrodové. Výber je skutočne široký. Kombináciou toho pravého vína, tej pravej farby a obľúbenej chuti s vhodnou etiketou budete mať k dispozícii jedinečný produkt, ktorý poteší po všetkých stránkach.

Alkoholové darčeky ako doplnky

Ak si vravíte, že jedna fľaška je ako darček málo a chcete k nej ešte niečo pribaliť, nemusíte odbiehať od „témy“. Ozdobný pohár na víno je výborným doplnkovým darčekom, ktorý poteší rovnako ako samotné víno. Alebo si rovno zvoľte darčekové vínne sety, ktoré obsahujú aj kvalitné víno z Limbachu, aj elegantné poháre, ktoré ešte viac umocnia a zvýraznia chuť tohto božského moku.

Výber je široký, ponuka bohatá a chutná. Kvalitné víno je nápaditý, vtipný, ale i vďačný darček, ktorým určite nič nepokazíte. Nikoho nenahneváte, naopak, potešíte všetkých. A o to predsa pri darčekoch ide. Prinášať radosť.

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je