Úžasný wellness víkend v hoteli. Áno zažila som to za svoj život už niekoľkokrát. Je to niečo neopakovateľne krásne. Sú to vždy jedny s tých najkrajšie strávených chvíľ a víkendov. Môj priateľ ma narodeniny a ja som nevedela čo mu mám darovať.

A v tom ma to napadlo darujem mu víkendový pobyt vo wellness hoteli. „To je darček, ktorý vždy poteší vždy“ – pomyslela som si. Tak som mu povedala, že ideme baliť. Pozeral na mňa chvíľku prekvapene. Naozaj len chvíľku. Po tom ako som mu ozrejmila náš spoločný plán a kam ideme sa veľmi potešil.

Tak sme vyrazili na výlet. Na víkendový pobyt v inom meste ako bývame. Priamo do toho najkrajšieho hotela aký tam bol. Mám to rada. Tráviť víkendy mimo domu. Tak si veľmi dobre oddýchnem. Takéto wellness pobyty pre dvoch sú fantastické zabudnete na prácu, ktorá vás cez týždeň vyčerpáva a užívate si wellness. Všetky tie úžasné služby hotela. Všetky tie sauny prípadne bazény.

Pozrieme si mesto. Spoznáme nových zaujímavých ľudí. Často krát potom píšem recenzie o rôznych prevádzkach. Prídem tam totiž na nové nápady pre svoju prácu. Takýto aktívny oddych doslova milujem.

Priateľ si to tiež veľmi užil. Keďže sa živý manuálnou prácou už potreboval takýto relax. Ja sa živým síce hlavou a tým čo vytvorím a tiež mi to veľmi dobre padlo si takto príjemne oddýchnuť. Personál bol fantastický. Jedlo ešte lepšie. No čo ti budem hovoriť ani sa mi tam športovať nechcelo aktívne len to plávanie ma lákalo. Bolo to jedným slovom: „Rozprávka“.

Takýto príjemný relax odporúčam každému. Smelo aj s deťmi. Občas si myslíme, že deti sa len hrajú alebo chodia do školy. Aj oni potrebujú svoj pokoj a relax aby načerpali nové sily a prišli na nové pekné myšlienky.

Pre mňa osobne je wellness v hoteli taký príjemný reštart. Odporúčam ho každému. Je úplne jedno akou prácou sa živých alebo čo presne vykonávaš. Oddych je nutný pre tvoje správne fungovanie tela aj mysle.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je