Viete si predstaviť život bez poriadnej sedačky? Ja teda určite nie! Vďaka pohodlnej sedačke si môžeme užiť náš obľúbený program pred televíziou, prečítať si knihu či jednoducho relaxovať pri dobrej hudbe a fľaške kvalitného vínka. Možností je teda hneď niekoľko, no treba mať na pamäti, že výber sedačky nie je tak úplne jednoduchou záležitosťou, ako sa nám môže spočiatku zdať.

Kreslá by mali byť predovšetkým pohodlné!

Na začiatok treba povedať, že rozlišujeme rôzne druhy kresiel – relaxačné, kancelárske, hotelové, jedálenské či reštauračné. Z tohto dôvodu je potrebné zvážiť, kde bude kreslo (buď ako samostatná časť nábytku alebo súčasť sedacej súpravy) umiestnené a na aký účel bude využívané. Samozrejme, že ďalším rozhodujúcim faktorom je aj veľkosť samotného priestoru. Pokiaľ uprednostňujete sedačky na mieru, ktoré sú predovšetkým komfortné, počítajte s tým, že budete hľadať také, ktoré budú skôr väčších rozmerov. Avšak v dnešnej dobe je možné vyrobiť skutočne „všetko“ na mieru, čiže ak sú vaše priestory obmedzené, no aj napriek tomu máte akúsi predstavu o vysnívanej sedačke, nechajte profesionálov, nech vám pomôžu nájsť riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Dizajn je taktiež dôležitý!

Kto z nás by chcel sedačku, ktorá by dizajnovo vôbec nepasovala k interiéru vášho domu? Slovenské sedačky nie sú navrhované len tak „od stolu“. Celý proces od návrhu až po samotnú realizáciu môže trvať aj niekoľko mesiacov! Najskôr vznikne technický nákres, podľa ktorého sa vyrobí prototyp a následne sa s prototypom ďalej pracuje, upravuje sa a návrhár sa zameriava aj na tie najmenšie detaily!

Kvalita prevedenia na mieru

V neposlednom rade by ste si mali dať záležať pri výbere predajcu, ktorý vám poskytne kvalitný sortiment za rozumnú cenu. Sedačky Banská Štiavnica je tradičná výrobná spoločnosť, ktorá sa snaží vyhovieť potrebám každého zákazníka. Je rohová sedačka na mieru to, čo hľadáte? Túžite po originálnom kúsku, ktorý si zamilujete od prvého momentu? Kostra – masívne drevo + preglejka. Žiadna drevotrieska sú ďalšie z predností našich sedačiek a kresiel, ktoré určite oceníte aj vy!

Kreslo ku každému modelu sedačky aj na mieru

Okrem toho máte možnosť voľby komfortu sedenia a výšky sedu či výber kresla na mieru ku každému modelu sedačky. Sedačky, pohovky, kreslá, stoličky, postele … Všetko nájdete odteraz na jednom mieste! Tak čo poviete? Aj vy tento krát dáte prednosť overenému slovenskému predajcovi, ktorý vie, že spokojný zákazník by mal byť na prvom mieste?

 

 

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny