Spoločnosť Hörmann má svoje zastúpenia aj na Slovensku. Určite vieš, že vyrábajú garážové brány. Vďaka svojej dlhoročnej tradícii a kvalitným produktom nielen pre koncového zákazníka majú svoje stabilné postavenie na našom trhu. Rolovacie brány alebo sekcionálne garážové brány sú medzi ľudmi veľmi obľúbené.

Uvedená spoločnosť je popredným predajcom v Európe. Skupinu Hörmann dnes riadi tretia a štvrtá generácia vnuk a pravnuk zakladateľa firmy Augusta Hörmanna. V roku 2004 bola založená spoločnosť Hörmann Slovenská republika s.r.o. Sídli v Bratislave. Obrovský centrálny sklad nájdeš v Senci. Aj toto všetko svedčí o tom, že brány Hormann sú vysoko žiadané. Aby to všetko nebolo riadené len z centrály, existuje už viac ako 80 autorizovaných predajcov, ktorý sa starajú o zabezpečovanie predaja produktov zn. Hörmann až ku koncovému zákazníkovi po celom území Slovenska.

O skupine Hörmann

Skupina Hörmann je v Európe vedúcim predajcom dverí a brán. Od založenia firmy v roku 1953 firma vyrobila a dodala viac ako 15 miliónov brán. To je teda poriadne veľké číslo. Majú po celej Európe viac ako 20 špecializovaných závodov, vrátane Severnej Ameriky a Ázie. Mohla by som pokračovať ešte s veľa technickými detailami o spoločnosti. Myslím, že tieto fakty len hovoria o tom, že každý jeden zamestnanec firmy je kvalitne vyškolený, zaučený aby pomohol vyhovieť potrebám zákazníka a splniť jeho želanie čo sa týka produktov.

Ako si vybrať

Obyčajné brány, výklopné garážové brány, sekčné brány, je toho skutočne veľa z čoho si môžeš vybrať. Odporúčam ti vybrať sa na webovú stránku spoločnosti, kde si trochu prečítaš o produktoch a nájdeš tam aj kontakty na najbližšie pobočky pri tebe.

Pohony garážových brán ako aj cenník garážové brány a mnoho ďalších užitočných tipov a rád nájdeš na stránke spoločnosti. Stačí sa už len rozhodnúť aký tip garážovej brány sa ti najviac páči a technicky hodí.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Správne nabíjanie smart hodiniek? Zistite, či nerobíte tieto chyby!

O nabíjaní inteligentných hodiniek a inej elektroniky pravdepodobne nepremýšľate.