Každá z nás túži po nádherných a zdravých vlasoch, ktoré budú krásne nielen zvonka, ale aj zvnútra. Štruktúra vlasov určuje predovšetkým to, či máme vlasy rovné, vlnité, jemné či dokonca drsné. Každý náš vlas obsahuje zložku – keratín, od ktorej závisí celková zdravosť i pružnosť – niekto ho má menej a niekto viac. Čo robiť v prípade, že sú naše vlasy nepoddajné, zložité na úpravu a výrazne oslabené? Rozhodne siahnite po keratíne COCOCHOCO, ktorý vaše vlasy napraví, narovná a dodá im požadovaný lesk, ktorý oslní nejedného okoloidúceho!

bkt250-cl400-fs400Vyrovnanie vlasov na niekoľko mesiacov!

Brazílsky keratín je prírodný produkt bez akýchkoľvek škodlivých látok, pričom nie je testovaný na zvieratách. Hlavnou zložkou keratínu je proteín, ktorý je súčasťou našich vlasov. Vďaka dostatku keratínu sú vlasy neustále chránené pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia, teda pred slnečným žiarením, mrazom, vetrom či morskou vodou. Vďaka nemu sa naše vlasy výrazne menej lámu, poškodené končeky sa scelia a budú omnoho zdravšie. Snáď najväčším plusom je to, že pomocou keratínu môžete narovnať i nepoddajné vlasy na dobu až niekoľkých mesiacov (približne 3 mesiace), čiže následná starostlivosť o vlasy je prakticky bezproblémová.

brazilsky-keratin-cocochoco-ucinkyAplikácia brazílskeho keratínu

Brazílsky keratín je určený na všetky typy vlasov – suché lámavé, farbené, bez objemu či lesku, krepovité … Aplikáciu môžete uskutočniť buď v jednom z vyše 70 kaderníckych salónov, ktoré poskytujú aplikovanie keratínu COCOCHOCO alebo v pohodlí domova svojpomocne, a to podľa presného návodu, ktorý je uvedený v každom balení. Vlasy si najskôr dôkladne umyjete čistiacim šampónom (pokojne aj 3 krát), vysušíte uterákom a následne fénom. Potom na vlasy nanesiete pomocou štetca keratín, opäť vysušíte fénom a vlasy vyžehlíte. Keratín sa pomocou vysokej teploty dostane hlboko do vlasu a dochádza k vyplneniu poškodených miest. Dôležité je tiež vlasy umývať bezsulfátovým šampónom, ktorý je určený na citlivú pokožku hlavy. Výsledok vďaka produktom COCOCHOCO je viditeľný ihneď – vlasy sú rovné, hladké a jemné na dotyk. Internetový obchod cocochocokeratin.sk je certifikovaný portálom heureka.sk „overené zákazníkmi“ a ponúka široký sortiment produktov nielen pre bežných zákazníkov, ale aj kadernícke salóny, a to za veľkoobchodné ceny!

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny