Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý miluje adrenalín, ste tu správne. Vybrať mu darček totiž nemusí byť nakoniec až tak náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. V prvom rade by ste však mali toho človeka poznať, vedieť jeho preferencie, prípadne veci, ktoré nemá rád. Uvidíte, že sa vám bude darček vyberať oveľa jednoduchšie.

Máte dilemu a neviete, čo kúpiť vášmu blízkemu? Nech už ide o kohokoľvek, prinášame vám účinné riešenia, ktoré by ste si mali osvojiť. Neváhajte sa preto inšpirovať našimi tipy, pretože sú overené a potešili už nejedného nadšenca adrenalínu. Okrem iného, takýmto darčekom nikdy nič nepokazíte. Predsa len, ide o zážitok, na ktorý bude každý spomínať s úsmevom na tvári. Aj keď tam možno spočiatku bude prevládať stres, uvidíte, že nakoniec sa to budúcemu obdarovanému veľmi osvedčí. Tak, poďme sa na to spoločne pozrieť.

Tandemový zoskok ako skvelá voľba

Za najobľúbenejší zážitkový darček sa považuje aj tandemový zoskok, ktorý vyniká v rôznych oblastiach. Je vhodný tak ako pre dospelých tak aj pre deti. Ako dobre viete, práve tí najmenší bývajú vo väčšine prípadov najodvážnejší, preto je to rozhodne skvelá voľba ako darček. Výška zoskoku je 4000 metrov, no v prípade detí do veku 12 rokov je výška zoskoku 3000 metrov.

Voľný pád trvá približne po dobu 55 sekúnd, no vždy záleží aj od ďalších okolností, ako je výška či hmotnosť pasažiera. Určite vás však prekvapí informácia, že rýchlosť počas voľného pádu je až neuveriteľných 200 km/h. Ide teda o poriadnu rýchlosť a zároveň aj nezabudnuteľný zážitok, na ktorý bude obdarovaný spomínať ešte veľmi dlho.

Skok padákom trvá po dobu siedmich minút, pričom je na konci zaručené bezpečné pristátie. Celý zážitok sa totiž odohráva pod dohľadom inštruktorov a kvalifikovaných pracovníkov, ktorí vám so všetkým pomôžu. Okrem iného, na samotnom konci dostane obdarovaní aj certifikát o tom, že absolvoval zoskok, pričom nie je potrebná ani žiadna lekárska prehliadka či iné povinnosti.

Jazda na športovom aute

Je človek, ktorého chcete obdarovať milovníkom športových a rýchlych áut? V tom prípade neváhajte a určite mu zaobstarajte takýto jedinečný darček. Na výber máte vždy niekoľko značiek športových áut, preto neváhajte zaobstarať také, ktoré preferuje budúci obdarovaný. Určite však ide o výborný darček, pretože si v niektorých prípadoch môže aj sám zajazdiť, čo je už dosť čo povedať. Bude tak mať množstvo spomienok v hlave, ale aj na fotografiách či videách.

Pýtate sa, prečo práve zážitkový darček? Odpoveď je jednoduchá! Keď totiž kúpite niečo materiálne, obdarovaný to síce môže využiť, avšak nebude to niečo, na čo by spomínal po dlhé roky. Za to zážitkový darček si určite zamiluje.

Facebook Comments

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu