V módnom svete platia nepísané pravidlá, ktoré sa týkajú nosenia hodiniek v spoločnosti. Či už sa chystáte na pracovnú schôdzku s obchodným partnerom, alebo do spoločnosti so svojou drahou polovičkou, práve pánske hodinky sa stanú elegantným doplnkom tmavého obleku. Trh ponúka nepreberné množstvo hodiniek, ktoré sa líšia svojím dizajnom. Kým niekto preferuje kožené náramkové hodinky, niekto dá zase prednosť farbe drahého kovu. A ako bonus môžete zladiť hodinky s manžetovými gombíkmi.

Hoci sa k pánskemu obleku odporúčajú skôr nenápadné hodinky, môžete toto pravidlo porušiť. Nie nadarmo sa hovorí, že pravidlá sú tu na to, aby sa porušovali. Aby ste sa stali stredobodom pozornosti, môžete dať na obdiv svoje diamantové hodinky. Ale pozor, vyvarujte sa športovým modelom, ktoré sa k saku rozhodne nehodia.

p113_i403_calvaneo-1583-pharon-black-white-gold-cm-pwg-09Hodinky pre večernú príležitosť

K významnej spoločenskej udalosti by ste sa mali nielen patrične ošatiť, ale tiež by ste svoj večerný outfit mali doplniť nejakým šperkom. U pánov sa vyžadujú hodinky, ktoré sú na jednu stranu diskrétne a na druhú stranu neprehliadnuteľné. Etické pravidlá hovoria, že k významným večerným udalostiam sa hodia tenké zlaté hodinky, či už zo žltého či bieleho zlata. Ale také hodinky zoženiete za viac ako 200 eur. Rozhodne by ste nemali počítať s tým, že luxusné hodinky zoženiete za lacnejšie, pretože takéto čačky by vyzerali na vašej ruke lacno.

A ak budete zháňať do svojej zbierky ďalšie luxusné hodinky, ktoré nemá len tak hocijaký muž, potom odporúčame nahliadnuť do produktového portfólia internetového obchodu Calvaneo.sk. Špecializuje sa na zaujímavé a unikátne edície pánskych hodiniek, ktoré by nemali vo vašom arzenálu rozhodne chýbať. Vybrať si môžete z pestrej škály automatických, diamantových aj zlatých hodiniek. A samostatnú kapitolu tvoria hodinky Quartz.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny