Príjemné priestory, kvalitné služby, výborná lokalita. Ak hľadáte dostupné kancelárie na prenájom s bezproblémovým parkovaním, práve ste ich našli. Na Pestovateľskej ulici v Bratislave sa nachádza kancelárska budova Air Offices, ktorá v roku 2014 prešla rekonštrukciou a modernizáciou.

V Air Offices si prispôsobíte dispozíciu priestoru

Aj v jednej spoločnosti potrebujú zamestnanci rôzne typy pracovného prostredia. Open space, uzavreté kancelárie, väčšie či menšie konferenčné miestnosti – v Air Offices máte možnosť prispôsobiť dispozíciu priestoru potrebám vašej spoločnosti.

Na každom poschodí je predpripravená štruktúrovaná kabeláž pre jednoduchšiu realizáciu. Pozrite si ponuku a zistite, ktoré kancelárie na prenájom sú ešte voľné.

Moderný kancelársky komplex pri letisku prináša radu výhod

Air Offices sa nachádzajú v blízkosti nákupných centier Avion a KORZO, priamo oproti obchodnému domu IKEA. Výbornú dostupnosť z diaľničného obchvatu a z letiska M. R. Štefánika určite oceníte nielen v prípade, že vy alebo vaši zamestnanci či obchodní partneri často služobne cestujete.

Parkovanie v tejto lokalite je bezproblémové, v uzavretom areáli sa nachádza dostatok parkovacích miest pre nájomcov aj ich návštevy. Kancelárie v Air Offices sú dobre dostupné aj mestskou hromadnou dopravu. Pre cyklistov sú pripravené bezpečné bicyklové státia.

Okrem vynikajúcej dopravnej dostupnosti získate prenájmom kancelárií v Air Offices aj:

  • moderné klimatizované priestory prispôsobené na mieru vašej spoločnosti,
  • prístup do komplexu kancelárií až 24 hodín denne,
  • vstup cez recepciu,
  • kuchynku na každom poschodí,
  • nákladný výťah,
  • parkovanie priamo v uzavretom areáli,
  • výbornú občiansku vybavenosť

Mnoho zamestnancov počas letných mesiacov v klimatizovaných priestoroch kancelárií trápi prechladnutie či bolesť chrbta. Najmä ak sa ich pracovné miesto nachádza priamo pod otvorom vzduchotechniky. V budovách Air Offices to je inak. Vaši zamestnanci ocenia možnosť otvoriť si okno, ktorá dnes nebýva samozrejmosťou.

Najmenšie kancelárie na prenájom už od 140 metrov štvorcových – Air Offices sú ideálne pre menšie aj stredné spoločnosti. Pozrite si ponuku voľných priestorov ešte dnes, kliknite na www.volnekancelarie.sk.

 

zdroj: volnekancelarie.sk

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je