Chceli by ste chudnúť s pomocou tabletiek, ale neviete, ktoré tabletky by ste si mali vybrať? Tak neváhajte a prečítajte si o týchto typoch tabletiek, ktoré by mohli byť vhodným výberom aj pre vás.

Formoline

Tabletky s názvom Formoline sa objavujú často na prvých priečkach v rebríčkoch označených ako najlepšie tabletky na chudnutie.

Tabletky Formoline majú prírodné zloženie a nadbytočných tukov sa zbavíte práve vďaka systému viazania tukov, ktoré tieto tabletky obsahujú. Tuky sa potom prirodzene vylučujú z tela a nebudú sa už viac ukladať nikde vo vašom organizme. Avšak, pri užívaní týchto tabletiek nesmieme zabúdať dodržovať pitný režim. Vďaka dostatku vody v tele sa bude vláknina z tabletiek lepšie spracovávať. Ideálne je vypiť 2 až 3 litre vody.

Formoline môžu používať aj diabetici a celiatici. Je to výrobok, ktorý neobsahuje žiadne agresívne chemické zložky. Avšak, Formoline nemôžu užívať deti do 3 rokov, dojčatá a osoby so známou alergiou na výrobky z račieho pancieru.

Balenie (96 tabliet) sa cenovo pohybuje väčšinou okolo 48€. Tabletky sa užívajú 2x denne, čiže vydrží až 24 dní.

Fykotín

Fykotín prirodzene ovplyvňuje hodnotu vašej stravy, teda konkrétne ovplyvňuje vstrebávanie jedál. Proces chudnutia prebieha práve vďaka automatickej stabilizácii glykemického indexu.

Fykotín nie je vhodný pre tehotné ani pre dojčiace ženy. Odporúča sa tiež, aby ho neužívali ani osoby s vysokým krvným tlakom, ochoreniami srdca alebo psychickými poruchami.

Cenovo sa Fykotín pohybuje približne okolo 20€ za 1 balenie, ktoré obsahuje 60 tabliet.

Chilliburner

Chilliburner? Áno, počujete správne. Tabletky chilliburner sú vyrobené priamo z chilli papričiek a sú vhodné práve na chudnutie. Tabletky obsahujú vo vysokej koncentrácii kapsaicín (kapsaicín je látka, vďaka ktorej sú chilli papričky pálivé). Tabletky tiež obsahujú inulín z čakanky, vďaka ktorému je vaša hmotnosť kontrolovaná. Chilliburner takisto pomáha udržiavať trávenie aj peristaltiku v rovnováhe.

Chilliburner nie je vhodný pre deti, tehotné ani dojčiace ženy. Cena 1 balenia (60 tabliet) sa pohybuje väčšinou okolo 20€.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je