Organizácia svadby prinesie nejednej neveste množstvo nových vrások. Slovensko je bohaté na prekrásne kaštiele, hrady a zámky, v ktorých organizácia svadby by určite stála za to, ale čo cenová ponuka? Cenové ponuky sú mnohonásobne vyššie ako je váš svadobný rozpočet. Ak chcete ušetriť a zároveň si dopriať svadbu na luxusnej úrovni, neváhajte nad mestom Žilina. Táto severná metropola Slovenska vám prináša prekrásny hotel Galileo, v ktorom budete môcť stráviť svoj deň D. Možno sa ponáhľate s výberom šiat, ale verte, že šaty sú oveľa menšia komplikácia pri organizácii svadby.

Ubytovanie pre hostí

 Akonáhle nepochádzate zo Žiliny a potrebujete vyriešiť otázku ubytovania hostí, skúste sa popýtať na voľné izby na recepcii hotela, v ktorom budete mať svadbu. Uvidíte, že väčšine vašich hostí vyhoviete. Pekné ubytovanie priamo v hoteli, v ktorom je svadba, vám možno príde veľmi dobré. Veď ono to aj je dobré. Pri zabezpečovaní rezervácie svadobných priestorov si dopredu zistite, pre ktorých ľudí by bolo výhodné ostať priamo v hoteli a neriskovať vodičský preukaz. Uvidíte, že včasná rezervácia lacného ubytovania v hoteli Galileo vám ušetrí zbytočné starosti týkajúce sa ubytovania.

Najlepšia svadobná hostina

Nájsť miesto na organizáciu svadby nie je ťažké. Jedným takým miestom je hotel Galileo, ktorý ponúka pekné svadobné priestory v Žiline. Vychutnajte si svadobnú hostinu so všetkým, čo treba. Svadba sa koná poväčšine len raz za život. Prečo si teda nedopriať luxus, ktorý vám ponúka práve hotel Galileo?

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

UTV, Side-by-Side alebo ATV štvorkolka: Aké sú medzi nimi rozdiely?

Svet štvorkoliek je plný rôznych pojmov, ktoré môžu