Kľučky nemusia byť iba klasické a obyčajné či funkčné. Môžu byť ozdobou a šperkom Vašej domácnosti. Ak patríte k ľudom s vycibrený vkusom, ktorí si potrpia na kultivovanosť a eleganciu a to aj v prípadoch, keď ide o najmenšie detaily. Pokiaľ hľadáte kvalitu, perfektný vzhľad, štýl a zároveň vyžadujete niečo unikátne, čo Vás odlíši od ostatných, pretože vy sami ste jedinečný, sme tu pre vás – Spoločnosť MP Kovania a nekonečné množstvo druhov kľučiek na dvere. V bohatej škále našich produktov, nájdete skutočne dizajnové kúsky s luxusným vzhľadom.

Vyšperkujte si domácnosť našimi kľučkami od výrobcu TUPAI z rady VARIO. Ponúkame vám nádherné kľučky z 3 novo vytvorených unikátnych kolekcii. Kolekcia LINHA 3 Swarovski, LINHA 5 Swarovski a Melody Swarovski.  Sú to kolekcie pre náročnejších klientov, ktorí hľadajú eleganciu a vyššiu kvalitu pre svoje domácnosti. Všetky tri kolekcie ponúkajú možnosť výroby z mosadze alebo zliatiny zinku so Swarovski elementami.

Kolekcia Melody Swarovski ponúka limitovanú čiernu edíciu, ktorá je v ponuke iba do vypredania zásob.

image descriptionSledujte zlom svetla v odraze Swarovski elementov a nechajte svoju domácnosť krásne rozžiariť.

Vytvorte si jedinečnú atmosféru v domácnosti pomocou novo vytvorených kolekcií kľučiek, ktoré vám ponúkame v našej predajni MP Kovania.

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny