Ráno, na desiatu, poobede aj večer nám kávovary pre Nespresso pripravujú studené či teplé nápoje, ktoré si zamilujú všetci bez ohľadu na vek. Cíťte sa u seba doma alebo v kancelárii ako v kaviarni a pripravujte si nápoje zo širokej palety Nespresso kapsúl.

Bohatá chuť v malej kapsule

Teplý nápoj nás v zime zahreje a v lete nám pomôže vyrovnať sa s vysokými teplotami. Keď je čerstvo pripravený, jeho vôňa sa rozprestrie v celom interiéri a mnohokrát sa stane, že od nás druhým zachutí. Studené nápoje na druhej strane osviežia vždy, keď sa dobre najeme alebo máme chuť na niečo špeciálne. Nespresso kávovary vychádzajú v ústrety milovníkom oboch typov nápojov. Rýchlo a hygienicky sa nám postarajú o teplú rannú kávu, cereálny nápoj na desiatu, čaj popoludní a horúcu čokoládu alebo kakao vo večerných hodinách. Deti sa potešia množstvu nápojov, ktoré si na kávovare dokážu pripraviť aj samy. Keďže sa jednoducho ovláda, zaiste s tým nebudú mať problém. Zložitejšie bude iba rozhodnúť sa, ktorý bezkofeínový nápoj si pripraviť.

 

Nespresso kapsule sa používajú do kávovarov so systémom Nespresso. Pri výbere sa môžete orientovať na základe ich ceny, počtu kapsúl v balení, podľa intenzity a druhu kávy alebo podľa preferovanej príchute čaju a ostatných bezkofeínových nápojov. Už po prvom dúšku sa presvedčíte o ohromnej sile ukrývajúcej sa v malej Nespresso kapsule. Na prípravu nápojov ako z talianskej kaviarne nebudete potrebovať nijaké špeciálne suroviny, postačí vám kvalitný kávovar, voda a kapsula, ktorá si vystačí aj s priestorom v originálnej krabičke, v košíčku či stojane na kapsuly. Práve pre množstvo príchutí a neveľké rozmery sa Nespresso kávovary a kapsule s obľubou využívajú nielen doma, ale aj v kanceláriách. Na lahodných nápojoch si pochutia domáci, ale taktiež aj ich návštevy alebo klienti.

 

Nespresso kapsule pre maškrtníkov

Nielen deti si rady zamaškrtia na sladkom nápoji. Hoci odborníci na výživu odporúčajú konzumovať čo najmenej sladených nápojov, z času na čas predsa môžeme zhrešiť a naštartovať sa na lepšie výkony. Medzi Nespresso kapsulami preto natrafíte aj na sladučké kávy, ktoré si nevyžadujú dodatočne pridávať cukor, alebo na veľmi obľúbené kávy s príchuťou. Skúste napríklad kávu s prímesou čokolády a mäty, fenikla a škorice či karamelové cappuccino. Ak nevyhľadávate kofeín, energiou vás nabije aj horúca čokoláda, nápoj s príchuťou crème brûlée či akékoľvek cereálne pochúťky typu bio jačmenná káva, čakanková káva, rôzne druhy bylinných a ovocných čajov a ovocných nápojov. Systém Nespresso vám umožní pripraviť kávu (čaj a pod.) stlačením jediného tlačidla na kávovare, a to bez toho, aby ste si museli kávu sami nadávkovať alebo premýšľať o vhodnom množstve vody. Najviac však očarí fakt, že teplé aj studené nápoje z Nespresso kapsúl chutia tak skvelo, že vás razom opustí aj nutkanie chodiť na kávu do mesta. Proste si ju vychutnáte u vás doma.

Facebook Comments

You may also like

Európsky katalóg firiem ALL-THE-BEST.EU: online platforma pre Networking

Európsky katalóg firiem a online platforma All-the-best.eu je