S rekonštrukciou interiéru súvisí výber štýlového nábytku. A ak by sme sa mali zamerať na obývaciu izbu, ktorej dominantou je sedacia súprava, nemali by ste ako rozhodujúci faktor vnímať cenu. Sedací priestor by mal ponúknuť pohodlie, ale zároveň by nemal strácať na estetickej hodnote. Do malých miestností je veľmi ťažké zohnať rozmerovo vyhovujúcu sedačku. Aby ste privítali návštevu v útulnom prostredí, odporúčame nechať si vyrobiť sedačku priamo na mieru.

Hoci sériovo vyrábané sedačky sú cenovo prijateľnejšou alternatívou, nie vždy vyhovujú priestorovým možnostiam. Kým sedačky na mieru si môžete prispôsobiť vlastným predstavám a potrebám, čo sa veľkosti a vzhľadu týka.

rohová-kožená-sedačka-forzaKomfortná a dizajnová sedačka

V prvom rade budete klásť dôraz na komfort. Oceníte, keď po celom dni v práci konečne zasadnete do obývacej izby, opriete si chrbát a hlavu. Dokonca mäkký materiál vás bude zvádzať k tomu, aby ste sa chvíľu natiahli a odpočinuli si pri televízore. Niektoré sedačky sú dokonca vybavené veľkými a nadýchanými vankúšmi v rovnakom prevedení ako čalúnenie sedačky.

V minulosti boli obľúbené predovšetkým sedačky 3 + 2 + 1, ale už sú dávno pasé. Moderným trendom vo svete bývania sú rohové sedacie súpravy, ktoré efektívne využijú roh miestnosti. Vyznačujú sa originalitou a elegantnosťou.

Keď sa povie výroba sedačky na mieru, veľa ľudí si predstavuje, že výrobca prispôsobí sedačku len rozmerovo. Ale môžete vysloviť tiež svoje priania, ktoré by sa mali premietnuť do dizajnu sedačky. A potom sa môže sedačka stať dizajnovým kúskom obývacej izby. Pri výrobe sa kombinuje kvalitná ručná práca s prácou na presných strojoch. A na výrobe sa podieľajú ako zruční remeselníci, tak aj precízni krajčíri.

Dovoľujeme si vám predstaviť spoločnosť Sedacky.com, ktorá vám vyrobí sedačku na mieru.

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred