Ak túžite po nízkoenergetickom dome, určite je pre vás na prvom mieste overená kvalita a spoľahlivosť firmy, ktorú si vyberiete, resp. ste si už vybrali na realizáciu celého projektu. Niet nad pozitívne referencie od klientov, ktorí už majú s vami vybraným predajcom skúsenosti a vy tak máte istotu, že nerobíte chybu. Viete, čo je pri rozhodovaní o výstavbe nízkoenergetického domu najdôležitejšie?

Nízkoenergetický dom podľa vašich požiadaviek!

Výhodou nízkoenergetických domov sú predovšetkým ich tepelno-izolačné vlastnosti, a teda aj ušetrenie finančných prostriedkov za energie. Zvuková izolácia, požiarna odolnosť či rýchlosť výstavby sú ďalšie z predností, ktoré sú pre mnohých ľudí akýmsi lákadlom! Základom úspechu je však výber firmy, ktorá by mala disponovať dlhoročnými skúsenosťami, individuálnym prístupom ku klientom a rýchlosťou celkovej realizácie, čo ocení nejeden zo zákazníkov. Medzinárodná spoločnosť VIDA DOMY S.R.O. je jedna z takýchto firiem, ktorá sa zaoberá  realizáciou nízkoenergetických a pasívnych domov už 11 rokov! Podľa vašich požiadaviek na vzhľad, energetickú náročnosť i finančné možnosti je schopná zrealizovať dokumentáciu a výstavbu rodinného domu, a to skutočne behom krátkej doby! Moderná hala, špičkové technológie, osobitý prístup a kvalita sú len niektoré z vlastností, ktoré nás neustále posúvajú vpred a pomáhajú nám budovať si prestíž nielen v rámci Slovenska, ale aj iných krajín!

Podnikáte? Vyhnite sa zbytočným problémom!

Ak podnikáte a chcete sa vyhnúť akýmsi nepríjemnostiam či komplikáciám, nechajte si vytvoriť audit skúseným audítorom, ktorý včas odhalí možné nedostatky či chyby, ktoré by neskôr mohli viesť k nemalej pokute! Kvalifikované osoby vám pomôžu vyvarovať sa možným rizikám, a to prostredníctvom priebežného či koncoročného auditu, čiže výber je len a len na vás. Spoločnosť SOLIDITA patrí medzi jednotku na trhu, čiže ak ste sa aj vy ocitli v situácií, kedy by ste potrebovali pomôcť a uistiť sa, že je vo vašej firme všetko naozaj v poriadku, neváhajte osloviť náš profesionálny tím, ktorý sa o všetko postará!

Obrázok: vidadomy.sk

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Pripravte sa na letné horúce dni so značkou SENCOR

Letné dni so sebou prinášajú vysoké teploty, pred