Každý z nás veľmi dobre vie, že ventilátory slúžia na výmenu vzduchu medzi vonkajšou a vnútornou stranou obydlia. Umožňujú život v zdravších podmienkach a prostredí, keďže vďaka odsávaniu vzduchu v bytových i nebytových priestoroch  sa nám lepšie dýcha. Pred výberom takého ventilátora je však nutné, aby sme zvážili všetky naše požiadavky a kritéria, ktoré by mal spĺňať. Poďme si teda v krátkosti pripomenúť, na čo by ste sa pri výbere mali jednoznačne zamerať aj vy.

 

Ventilátor do kuchyne, kancelárie, garáže či predajne

imagethumbVentilačná technika zahrňuje domové ventilátory, ktoré sa rozlišujú na základe toho, kam ich chcete umiestniť, ale aj podľa ich výbavy. Existuje niekoľko typov – ventilátor s časovačom, vypínačom, automatickou žalúziou … Vo všeobecnosti sa dá povedať, že práve vďaka svojim technickým parametrom sú vhodné pre kratšie ventilačné potrubie s nízkou tlakovou stratou. Výhodou je predovšetkým ich nízka hlučnosť, jednoduchá montáž vo vodorovnej alebo zvislej polohe a špičkový motor, ktorý je chránený proti neželanému prehriatiu. Vďaka ventilátoru budete dýchať zdravý a nezávadný vzduch, čiže už vás nebudú trápiť nepríjemné zápachy z kuchyne, sociálneho zariadenia, ba dokonca ani toľko prachu či škodlivín z čistiacich prostriedkov! Mnoho ľudí, ktorí  často nevetrajú a nevlastnia domový ventilátor, resp. ventilátory v jednotlivých miestnostiach, sa sťažuje na častý vznik plesní na stenách, prípadne na navlhnuté steny, čo nechce zažiť snáď nikto z nás. To však môže byť len začiatkom narúšania a poškodenia stavebnej konštrukcie, a práve tu môžu vzniknúť mnohé komplikácie, ktoré si vyžadujú viaceré renovácie. Domové ventilátory od spoločnosti ELEKTROMATERIÁL spol. s r.o., vás zaujmú nielen vďaka ich výhodnej cene, ale aj kvôli prvotriednej kvalite, výbornej životnosti a širokej ponuky sortimentu! Neváhajte a vyberte si ventilátor, ktorý splní očakávania i tých najnáročnejších klientov!

Štýlové biokrby, ktoré si ihneď zamilujete!

Ak ste zástancom nadčasových „kúskov“ , ktoré oživia váš interiér, poskytnú vám maximálny pôžitok a potešia oko nejedného hosťa, určite siahnite po biokrboch! Poskytujú krásu a útulnosť otvoreného krbu v jednom, pričom sa nemusíte trápiť s manipuláciou dreva či čistením komína. Spoločnosť BIOKRBY Biokamin splní každú vašu požiadavku, takže ak ešte stále neviete, či investovať do vlastného biokrbu, určite ani neváhajte! Môžete si vybrať z rôznych materiálov, pričom mimoriadny dôraz sa kladie na detaily a celkový dizajn krbov. Sú vhodné nielen do vašej obývačky, ale taktiež kancelárie, reštaurácie či pokojne aj kúpeľne!

Obrázky: ema-elektro.sk, biokrby.top

 

Facebook Comments

Leave a Reply

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny