Vhodné umiestnenie tovaru v predajni pomáha lepšiemu predaju, o tom niet pochýb. Neoceniteľným pomocníkom pri vystavení hlavne oblečenia sú štendre. V ponuke na medcom.sk nájdete všetky druhy a spôsoby vešania – od lineárnych pohyblivých cez polkruhové až po špeciálne štendre na kravaty. Uloženie tovaru v nich bude prehľadné, praktické a bude pôsobiť esteticky. Tieto plusy sa prejavia na zvýšenom záujme o ponúkané produkty a v konečnom dôsledku zvýšia predaj. Nie je tajomstvom, že to, ako vystavený je tovar, je smerodajné pri predaji a samotných výnosoch. Prvým dôležitým aspektom je ukázať ho v tom najlepšom svetle. Nik si totiž nekúpi oblečenie zastrčené v kúte predajne v neprehľadnom regále. Tomu sa vyhnete správnym umiestnením a zavesením vašich produktov.

Ako umiestniť tovar čo najlepšie?

Dbajte na výšku modelov, ktoré ponúkate. Určite ich nemôžete zavesiť do výšky, v ktorej by zanikali, prípadne sa ťahali po zemi. Pri rôznych dĺžkach ponúkaného tovaru sú najvhodnejšie nastaviteľné štendre, ktoré ponúkajú rôzne výšky zavesenia. Vy môžete šikovne narábať s výberom tovaru tak, aby vynikol najviac. Štendre ponúkajú veľa možností, vždy treba rešpektovať limity miestnosti, štendrov, i samotného tovaru. Avšak, premysleným rozmiestnením dokážete priam zázraky. Skúste niekoľko variantov a rozhodnite sa pre ten najatraktívnejší. Určite zvládnete pozrieť sa na ponuku očami klienta, však?

Štendre z kvalitných materiálov sú investíciou, ktorá sa oplatí

Medcom.sk ponúka kvalitné materiály s dlhou životnosťou, ktoré kladú dôraz na estetickú stránku. Pochrómované štendre sú mimoriadne odolné a aj po rokoch vyzerajú ako nové. Čím rozmanitejšie štendre v predajni, tým zaujímavejšia ponuka. Svoju úlohu urobia aj štendre s ramenami, obľúbené sú aj kruhové, špirálové alebo špeciálne štendre. Doplnkami zákazníkom spríjemníte nákup a vytvoríte ideálne podmienky pri rozhodovaní. Nezabudnite na detaily ako zrkadlá, šikovné stoličky či držiaky na reklamu, ktoré návštevníkov zavedú presne tam, kam potrebujete – k  tovaru, ktorý chcete ponúknuť a v konečnom dôsledku aj predať.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny