Radi relaxujete pri sviečkach, len tak pred televíziou či s dobrou knihou a horúcim nápojom v ruke? Nie ste sami, s príchodom chladných večerov to k takému čaju ťahá každého, preto ním určite potešíte aj niekoho na Vianoce. Čajové darčeky sú originálne, ak sú navyše efektne zabalené alebo obsahujú aj logo vašej firmy.

S čajovým vianočným darčekom nič nepokazíte

Určite sa vám už neraz stalo, že ste od kolegov, priateľov alebo aj od rodinných členov dostali darček, ktorým sa vám príliš netrafili do vkusu. Čo ale s takým darom? Buď ho posuniete ďalej, alebo si preň jednoducho musíte v domácnosti vyčleniť miesto. Dary venované zo srdca si predsa treba vážiť, nech už si pod nimi predstavíme hocičo – bytové dekorácie, spodnú bielizeň alebo kozmetiku.

Sami ale vieme, aké ťažké je niekoho obdarovať, zvlášť ak si nie sme istí, čo by mu spravilo najväčšiu radosť alebo ho nepoznáme až tak dobre. Vtedy prichádzajú na rad vianočné čajové darčeky, ktorými sa jednoducho nedá nič pokaziť. Sú elegantné, krásne zabalené a jeden by aj ľutoval ich načať. Pod obalom sa však ukrýva porcia zdravia, ktorú si môžeme dopriať kedykoľvek, ráno, v práci alebo večer po príchode domov.

Pitie čaju je pre telo prospešný rituál, ktorému by sme mali venovať párkrát týždenne trocha času. Milovníci tohto horúceho nápoja vedia, ako sa čaj pije správne – najskôr si k nemu privoniame, doprajeme si dúšok, až vtedy vydýchneme, aby sme si mohli naplno vychutnať bohatú chuť bylín alebo ovocia. Vianočné sypané čaje sú skutočne dobrým darčekom, lebo vám ho neodmietne ani ten, kto stále tvrdí, že nepije kávu ani neje čokoládu.

Vianočné čaje nechutia len počas sviatkov

Máte spolupracovníkov, zákazníkov alebo významných klientov, ktorým by ste sa chceli ku koncu roka poďakovať za priazeň a spoluprácu? Milým gestom je darovať im drobný alebo pokojne aj väčší vianočný balíček, pri pohľade na ktorý si môžu vždy spomenúť na vás, pravda, aspoň do chvíle, kým jeho obsah neskonzumujú.

Vianočné darčekové sady si pre ešte lepší efekt môžete nechať potlačiť vlastným venovaním alebo firemným logom, ktoré mu dodá osobnejší charakter. S Vianocami sa nám však nespája len popíjanie voňavého čaju, ale aj sladké medovníčky, sviece, oriešky, pralinky či med, a preto ich často vídať aj vo vianočných čajových balíčkoch. Tie môžu byť zaodené do firemných farieb alebo sa nesú v typických farbách zimy a Vianoc.

Napriek tomu ale nestratia na čare ani po uplynutí sviatkov. Kedykoľvek počas roka padne horúci čaj vhod, bez ohľadu na to, či ho zdobí alebo nezdobí vianočný obal. Pripravte si čajové darčeky pre vašich blízkych s ohľadom na ich chute alebo vaše financie, zaiste  sa vám zapáči, aké široké máte možnosti.

 

Facebook Comments

You may also like

Prečo sú personalizované šperky ideálnym darčekom

Šperky majú vždy špeciálne miesto v srdci väčšiny